Strona główna » Realizacje » Fantazja

Realizacja strony internetowej salonu fryzjerskiego Fantazja Olsztyn

Fantazja - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Fantazja
Strona internetowa salonu fryzjerskiego Fantazja Olsztyn. Fantazja to miejsce stworzone specjalnie dla osób, które doceniają usługi dobrego fryzjera. Fantazja – fryzjer Olsztyn zapewnia profesjonalną i kompleksową pielęgnację włosów kobiet jak i mężczyzn. Salon fryzjerski Fantazja istnieje od 2011 roku, jednak doświadczenie zawodowe to 28 lat rzetelnej pracy.

Zakres realizacji strony internetowej Fantazja Olsztyn

Strona internetowa Fantazja – dobry fryzjer Olsztyn to przede wszystkim dobre zdjęcia otoczone treścią, która nie powinna przeszkadzać lecz tworzyć całość. Logotyp salonu fryzjerskiego Fantazja zasugerował ciemne kolory strony www, co sprawia poczucie tajemniczości i elegancji. Delikatne animacje sprawiają, że strona internetowa jest nowoczesna i nie powtarzalna.

Estymo – strony internetowe Olsztyn na potrzeby tej witryny internetowej opracowało również całą treść, zoptymalizowaną pod kątem pozycjonowania tej strony. Razem z klientem opracowane zostały słowa kluczowe pod które została rozpisana cała strona internetowa. Niestety nie znamy się z byt dobrze na zagadnieniu pielęgnacji włosów ale klient utworzył słowa klucze, które zostały opisana treścią. Nie chodziło tu o fachowe zagadnienia lecz o treść zrozumiałą dla przeciętnego odbiorcy tej strony internetowej. Strona www Fantazja – salon fryzjerski Olsztyn wyposażona została również w odpowiednio dobrane meta tytuł oraz meta opisy, co również jest jednym z elementów składających się n a pozycjonowanie tej strony internetowej. Kolejny element SEO wdrożony przy tworzeniu tej strony to odpowiednie nazwy i opisy obrazów, które możemy oglądać na tej stronie www. Automatycznie generowana mapa strony, pingowanie wyszukiwarek oraz moduł badający treść pod kątem pozycjonowania strony to kolejne elementy składające się na całość optymalizacji tej strony internetowej pod kątem pozycjonowania.

Główny cel postawiony przed tą stroną internetową to zdobycie nowych klientów dla salonu fryzjerskiego Fantazja Olsztyn. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy wkrótce nasza praca zacznie przynosić wymierne korzyści. Estymo – strony www Olsztyn do każdego projektu strony www podchodzi indywidualnie i z największą precyzją co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów współpracy z klientem.

Przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu obsługi strony internetowej Fantazja Olsztyn, tak by administrator samodzielnie był w stanie rozwijać swoją stronę www. Czekamy na nowe zdjęcia w galerii, zdobycie zaufania potencjalnych klientów to dowody realizacji pięknych fryzur.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej salonu fryzjerskiego Fantazja z siedzibą w Olsztynie oraz polecamy tego fryzjera. Osobiście korzystam z usług tego fryzjera i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią
  • Wsparcie techniczne
  • Pozycjonowanie
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo