Strona główna » Realizacje » Express Taxi

Realizacja strony www Express Taxi

Express Taxi - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Express Taxi
Strona internetowa korporacji Taxi Express została napisana pod frazy kluczowe do pozycjonowania, wybrane wraz z klientem. Wybraliśmy te najczęściej wyszukiwane w Google. Optymalizacja SEO i odpowiedni dobór fraz to pierwszy etap budowy strony internetowej jak i późniejszego pozycjonowania. Naszym celem jest nie tylko stworzenie atrakcyjnego wyglądu witryny internetowej ale i intuicyjność oraz funkcjonalność strony www. Dokładamy wszelkich starań aby realizowane przez Estymo – strony internetowe Olsztyn, projekty były dobrą inwestycją .

Zakres realizacji strony internetowej Express Taxi

Strona posiada prosty w obsłudze system CMS. WordPress oferuje duże możliwości, charakteryzuje się dużą elastycznością i wielkimi możliwościami optymalizacji strony internetowej. W łatwy sposób dodaje się tam podstrony, kategorie, galerie itd.. Dodatkowo bez znajomości języka oprogramowanie może przypisać do każdej podstrony czy kategorii własne meta opisy.

Strona została wyposażona w automatycznie generującą się mapę strony, która informuje o wszelkich zmianach najpopularniejsze wyszukiwarki. Pozwala to na szybką indeksację w wyszukiwarkach każdego rodzaju zmian na witrynie internetowej. Dodatkowo strona posiada moduł do badania treści pod kątem pozycjonowania. System analizuje treść danego artykułu i podpowiada zmiany, które należy wziąć pod uwagę.

Istotnym detalem na tego typu stronach internetowych jest informacja o numerze telefonu,  został on konkretnie podkreślony, umieszczony pod logotypem firmy. Zaznaczono również promocję o darmowym kursie na terenie miasta. Chcieliśmy aby ta strona www od razu kojarzyła się z oferta firmy i nie była kolejną nudną stroną korporacji taksówek.

Firma Express Taxi działa na terenie Ostródy i okolic. Zapraszamy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Opracowanie struktury serwisu
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • System CMS do zarządzania treścią
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo