Strona główna » Realizacje » Dreams Wind

Realizacja strony internetowej Dreams Wind Olsztyn

Dreams Wind - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Dreams Wind
Strona www firmy Dreams Wind. Szkoła Sportów Wodnych „Dreams Wind” powstała z myślą o wszystkich tych którzy w czasach nieustającej wojny cenowej poszukają profesjonalizmu, jakości i komfortu. Firma to grupa młodych instruktorów i sterników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i rejsów.

Zakres realizacji strony internetowej Dreams Wind Olsztyn

Stworzona strona www Dreams Wind Olsztyn jest skierowana dla ludzi młodych dlatego połączyliśmy ją z social mediami czyli np. Facebookiem, Naszą klasa czy Twiitterem (mikro blogiem). Dzięki modułowi social media przeglądający stronę mogą natychmiast publikować na swoich stronach ciekawe artykuły czy zdjęcia znajdujące się na stronie internetowej Dreams Wind. Stworzony został fanpage na Facebooku firmy Dreams Wind dzięki czemu wszystkie najnowsze informacje o działalności firmy są dostępne również na stronie Facebooka. Strona internetowa Dreams Wind Olsztyn posiada równiez swój kanał RSS.

Strona www, stworzonej przez Estymo – strony internetowe Olsztyn, firmy została wyposażona w moduł pozwalający na obróbkę zdjęć, przycinanie, skalowanie oraz obracanie, co umożliwia administratorowi strony obróbkę zdjęć bez konieczności posiadania jakichkolwiek programów graficznych. Strona została wyposażona w automatycznie generowaną mapę strony internetowej. Informuje ona Google o zmianach wprowadzonych na stronie www oraz o publikacji nowych podstron w serwisie internetowym Dreams Wind Olsztyn.

Moduł pomagający pozycjonować stronę ułatwia pisanie odpowiedniej treści artykułów pod dane frazy do pozycjonowania. Oblicza on ilość znaków użytych do tytułu strony www i jej opisowi. Analizuje tekst wskazując ilość fraz kluczowych zawartych w tekście, podpowiada  co zrobić aby cały artykuł był bardziej atrakcyjny dla wyszukiwarek a wiec podpowiada jak  pozycjonować daną podstronę serwisu Dreams Wind Olsztyn.

W zależności od wysokości strony www element na dole strony (żaglówka) ustawia się w odpowiednim miejscu. Strona internetowa Dreams Wind Olsztyn została wyposażona w prosty formularz kontaktowy zabezpieczony przed atakami spamerskimi, które w obecnych czasach są prawdziwą plagą internautów.

Strona www Dreams Wind została napisana pod ustalone wcześniej frazy kluczowe, na które strona będzie pozycjonowana. Odpowiednio zostały nazwane wszystkie obrazy na stronie, oraz podpisy alternatywne pod elementami graficznymi na stronie internetowej firmy Dreams Wind.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www Dreams Wind Olsztyn i zapoznanie się z oferta tej firmy, żeglowanie to naprawdę super sprawa.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Animacje flash
  • Szkolenie z zakresu obsługi
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo