Strona główna » Realizacje » Domańscy

Realizacja strony www serwisu samochodowego Domańscy Ostróda

Domańscy - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Domańscy
Strona www profesjonalnego serwisu samochodowego Domańscy z siedzibą w Ostródzie. Tradycje tej firmy sięgają 1955 roku, z biegiem czasu w firmie poczyniono duże inwestycje. Auto serwis Domańscy należy do najlepszej europejskiej sieci serwisów samochodowych Euromaster.

Zakres realizacji strony internetowej Domańscy

Głównym założeniem podczas projektowania tej strony www było pokazanie profesjonalizmu i nowoczesności auto serwisu Domańscy z siedzibą w Ostródzie. W skład logotypu firmy użyliśmy trzech kolorów. Na stronie głównej umieszczone zostało zdjęcie nowoczesnego samochodu, które jest wisienką na torcie i doskonale komponuje się z resztą. Strona www miała być przede wszystkim czytelna czego myślę, że udało się nam dokonać. Strona internetowa to wizytówka firmy Państwa Domańskich, dowodzi tego estetyczny wygląd. Estymo – strony internetowe Olsztyn do każdego projektu podchodzi indywidualnie, nie korzystamy z gotowych szablonów, nasze strony tworzymy sami.

Jak z każdym projektem na początku  opracowaliśmy frazy kluczowe, pod które została rozpisana ta witryna internetowa. Przeprowadziliśmy badania ilości wyszukiwań słów kluczowych, co pozwoliło na wybór najlepszego wariantu. Nasze strony www nie tylko mają ładnie wyglądać, ale także dobrze się pozycjonować.

Strona www posiada system CMS co pozwala na jej samodzielną obsługę. Właściciel witryny jest w stanie samodzielnie dodawać kategorie, podstrony, galerie oraz optymalizować całość pod kontem pozycjonowania. Nadawać meta tytuły, meta opisy dla każdej podstrony serwisu. Dbamy o to by nasi klienci byli wstanie samodzielnie pracować nad rozbudową strony www.

Strona internetowa serwisu samochodowego Domańscy Ostróda została wyposażona w moduł pozwalający na samodzielne pozycjonowanie strony, wygodny i prosty w obsłudze moduł galeryjny, system tagowania, kanał RSS oraz automatycznie generującą się mapę strony.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z serwisu samochodowego Państwa Domańskich.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Opracowanie struktury
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • System CMS do zarządzania treścią
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo