Strona główna » Realizacje » Cormedica

Realizacja strony internetowej sklepu medycznego Cormedica w Olsztynie

Cormedica - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Cormedica
Przedstawiamy nową odsłonę strony www sklepu medycznego Cormedicka Olsztyn. Witryna została rozpisana pod frazy do pozycjonowania, które zostały ustalone z klientem. Estymo – strony internetowe Olsztyn, przed przystąpieniem do prac wykonało audyt SEO, tak aby strona www zdobywała jak największą ilość potencjalnych klientów. Oszacowanie ilości odwiedzin w zależności od danej frazy to bardzo ważny element, każdego projektu w którym bierzemy udział. Po tym etapie został stworzony projekt graficzny oraz pod dane frazy została napisana cała struktura strony www.

Zakres realizacji strony internetowej Cormedica

Projekt graficzny cechuje maksymalne uproszczenie oraz czytelność, tak aby jak najłatwiej odnaleźć informacje, które zawiera ta witryna www. Administrator jest w stanie w paru krokach publikować i rozwijać swoją stronę www. Dodanie galerii czy nowej podstrony jest w pełni zautomatyzowane, system CMS automatycznie wprowadza wielkości ikon i odpowiednio je pozycjonuje na każdej z podstron. Administrator posiada wiele możliwości, które pozwalają na samodzielny rozwój serwisu.

Strona została wyposażona w moduły pozwalające na samodzielne pozycjonowanie strony www. Właściciel jest w stanie przebadać treść danego artykułu pod katem pozycjonowania. System CMS podpowiada jak właściwie napisać tekst, tak aby roboty Google uznały go za atrakcyjny pod kontem danej frazy do pozycjonowania. Strona www Cormedica Olsztyn została wyposażona w automatycznie generującą się mapę strony, która zawiadamia  wyszukiwarki o zmianach, które miały miejsce. Pozwala to na szybką indeksację wszystkich podstron czy kategorii.

Kolejnym elementem,  ułatwiającym zarządzanie  stroną internetową, jest system galeryjny posiadający duże możliwości. Ustawianie wielkości ikon, graficzne sortowanie zdjęć, automatyczne generowanie znaków wodnych, automatyczna optymalizacja zdjęć pod kontem pozycjonowania, tagowanie poszczególnych fotografii, dodawanie tytułów i opisów dla każdego zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu medycznego Cormedica, który znajduje się w Olsztynie przy ulicy Dworcowej 28 w lokalu 109.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Opracowanie struktury
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • System CMS do zarządzania treścią
  • Pozycjonowanie
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo