Strona główna » Realizacje » Caramic

Realizacja strony www Ceramic w Olsztynie

Caramic - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Caramic
Strona internetowa Ceramic przedstawia ofertę Pani Karoliny Rogóz-Namiotko skierowany do osób, którzy chcą pobawić się różnymi odmianami zajęć artystycznych. Tworzenie własnej ceramiki, malarstwo, tworzenie biżuterii. Oferta Pani Karoliny skierowana jest do dzieci i osób dorosłych. Chcesz zwolnić i spędzić kreatywnie swój wolny czas, stworzyć pamiątkę dla swoich bliskich - polecamy stronę www Pani Karoliny.

Zakres realizacji strony internetowej Ceramic

Projekt graficzny strony internetowej Ceramic składa się z kolorowych kafelków. Menu nawiązuje do działalności Pani Karoliny. Na różnokolorowych przyciskach postawione są filiżanki. Strona ma wesoły charakter, jest kolorowa a kolory są bardzo intensywne. Na stronie głównej mamy od razu dostęp do najważniejszych zagadnień działalności firmy Ceramic. Możliwość samodzielnej edycji i dodawania zdjęć i opisów do slidera zdjęć na stronie głównej pozwala Pani Karolinie na zwrócenie uwagi nadchodzące wydarzenia czy zajęcia. Kolejny element przedstawia właścicielkę firmy, która z wykształcenia jest artystka plastykiem i pedagogiem. Od razu mamy dostęp do najnowszych aktualności, oferty, warsztatów oraz informacji kontaktowych.  Odwiedzający od razu ma dostęp do najważniejszych informacji opisanej na tej stronie internetowej.

Strona www Ceramic została rozpisana pod frazy kluczowe, które wcześniej zostały opracowane razem z właścicielką firmy. Ma to ogromne znaczenie jeśli chodzi o pozycjonowanie tej strony internetowej. Przebadaliśmy najbardziej popularne frazy kluczowe pod kątem największej ilości wyszukiwań. Cały ten proces, który przeprowadziła nasza firma, gwarantuje, że oferta firmy Ceramic trafi do jak największej liczby przyszłych klientów Pani Karoliny. Strona internetowa Ceramic została również zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Odpowiednie nazwanie obrazów, układ nagłówków, opisy obrazów pozwalają na osiągnięcie wysokich pozycji w Google. Prawidłowa struktura sprzyja dobremu indeksowaniu strony internetowej przez wyszukiwarki. Dobra strona www musi od początku do końca być rozpisana pod elementy zapewniające ilość odwiedzin strony.

Samodzielną administrację i aktualizację strony internetowej firmy Ceramic ułatwiają filmy instruktażowe pokazujące krok po kroku możliwości systemu CMS. Jak dodać aktualność, galerię czy podstronę. Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli w stanie samodzielnie i bez problemowo wprowadzać wszelakiego typu zmiany na swoich stronach. Pozwala to na szybką i bezproblemową administrację stroną internetową.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Pani Karoliny i zapoznanie się z ofertą jej firmy.

Galeria strony www Ceramic

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie witryny do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Filmy instruktażowe
  • Wsparcie techniczne
  • Pozycjonowanie
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo