Strona główna » Realizacje » Aqua Swim

Realizacja strony www szkoły pływackiej Aqua Swim Olsztyn

Aqua Swim - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Aqua Swim
Strona internetowa szkoły pływania Aqua Swim z siedzibą w Olsztynie. Firma Aqua Swim oferuje naukę i doskonalenie pływania dla dzieci od 4 roku życia jak i dla dorosłych. W ofercie tej szkółki pływackiej znajduje się również terapia i rehabilitacja w wodzie. Pływanie to nie tylko świetna zabawa ale sport, który doskonale wpływa na naszą sylwetkę, samopoczucie, rozwój mięśni oraz bezpieczeństwo nad wodą.

Zakres realizacji strony www Aqua Swim Olsztyn

Strona www firmy Aqua Swim & Therapy została wyposażona w możliwość dodawania zdjęć w tle dla każdej kategorii czy podstrony. Administrator ma wpływ na indywidualny wizerunek danej podstrony. System automatycznie skaluje dane zdjęcie tak aby dopasowało się do danej rozdzielczości odbiorcy oraz automatycznie wprowadzana jest animacja danej fotografii. Nowoczesny wizerunek strony internetowej i dobre zdjęcia mają zachęcić potencjalnych klientów do szczegółowego zapoznania się z ofertą Aqua Swim Olsztyn.

Szkoła pływania organizuje różnego rodzaju wydarzenia a więc strona internetowa musiała być wyposażona w system aktualności i galerii, które w szybki sposób administrator strony www będzie w stanie uzupełniać. Na potrzeby tej strony zostały przygotowane filmy instruktażowe, pokazujące krok po kroku najważniejsze funkcjonalności systemu CMS w który została wyposażona ta strona internetowa. Dzięki temu mamy nadzieję, że strona www Aqua Swim będzie ciągle rozwijana, co ma również wpływ na pozycjonowanie strony internetowej. System automatycznie generuje wszystkie ikony jak i galerie a więc obsługa tej strony www jest bardzo prosta i nie wymaga znajomości kodu HTML.

W promocji oferty firmy Aqua Swim Olsztyn, pomaga równiez strona stworzona na Facebooku, https://www.facebook.com/pages/Aqua-Swim-Therapy/561754687228813?ref=hl zachęcamy wszystkich do polubienia tej strony.

Nasza owocna współpraca zaowocowała stworzeniem rollup’u, który reklamuje Aqua Swim na terenie Pływalni Uniwersyteckiej na ulicy Tuwima 9 w Olsztynie, gdzie odbywają się zajęcia.

Strona www Aqua Swim została zoptymalizowana pod katem SEO (pozycjonowanie) tak aby powiększyć  liczbę potencjalnych klientów firmy. W obecnych czasach tak dużej konkurencji, ten zabieg jest wręcz koniecznością, tak aby strona nie tylko ładnie wyglądała ale przynosiła wymierne korzyści właścicielowi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aqua Swim & Therapy wszystkich zainteresowanych. Rodzinna atmosfera, solidne wykształcenie instruktorów, profesjonalizm to jedne z wielu atutów tej firmy. Polecamy!

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury serwisu
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie strony do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo