Strona główna » Realizacje » Street Shop

Realizacja sklepu internetowego Street Shop

Street Shop - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Street Shop
Sklep internetowy Street Shop oferujący odzież uliczną i patriotyczną. Sklep skierowany jest głównie do młodych osób poszukujących markowych marek i modnej odzieży sportowej, koszulek, bluz i kurtek. Wdrożyliśmy w życie na potrzeby tego projektu najnowsze rozwiązania systemu sprzedaży internetowej Prestaszhop 1.7.x. Wieloletnie sukcesy Prestashop pozwoliły na stworzenie kompletnego, szybszego i bardziej zgodnego z obecnymi wymaganiami oprogramowania, które zostało użyte do wdrożenia w życie tego sklepu internetowego.

Opis realizacja sklepu internetowego Street Shop

Sklep internetowy Street Shop skierowany jest do osób młodych zainteresowanych sportem oraz historią Polski. Projekt graficzny wykonany jest w kontrastowej kolorystyce oraz zdjęcia sportowców oraz osób ubranych w odzież uliczną, którą to odzież głównie sprzedaje właściciel sklepu. Na stronie głównej przedstawione są produkty, które administrator wyznacza do ekspozycji oraz najważniejsze informacje dotyczące oferty sklepu internetowego.

Slider zdjęć pozwala administratorowi na szybkie zamieszczenie informacji dotyczących nowości lub promocji w jego sklepie. Zwraca uwagę Klientów na najistotniejsze aspekty asortymentu sklepu. Kolejnym etapem jest ekspozycja nowych produktów, promocji oraz produktów najczęściej kupowanych.

Kolejny element, na który warto zwrócić uwagę, to slider producentów w których ubrania zaopatrzony jest sklep. Klient może szybko otrzymać dostęp do odzieży wybranej marki. Jest to dodatkowy podział asortymentu sklepu internetowego.

Projekt został wyposażony w moduł blogowy, na którym można publikować artykuły związane z produktami, które oferowane są w sklepie. Ma to duże znaczenie jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepu. Daje możliwość dotarcia do większej liczby potencjalnych Klientów. Ciekawy artykuł to doskonała i darmowa forma reklamy i forma popularyzacja sklepu internetowego. Buduje również stałą grupę odbiorców zainteresowanych produktami i tematami pokrewnymi. W tym przypadku jest to sport, patriotyzm, historia marek i Polski.

Responsywność sklepu internetowego

Bardzo ważną sprawą jest bark ograniczeń i wygoda Klientów zainteresowanych ofertą sklepu. Dlatego stworzony przez Estymo – sklepy internetowe Olsztyn, projekt jest w pełni responsywny i dostępny dla użytkowników bez względu na rozdzielczość ich monitorów czy telefonów. Coraz większa część osób kupujących w internecie to użytkownicy smartfonów. Zapewniliśmy im wygodne poruszanie się po sklepie oraz możliwość wygodnych zakupów.

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

Sklep internetowy Street Shop został stworzony pod wcześniej ustalone frazy kluczowe. Znacznie ułatwia to proces pozycjonowania i promocji w internecie. Projekt został rozpisany zgodnie z obowiązującymi standardami a silnik Prestashop 1.7.x pozwala na pełną optymalizację SEO. Najnowsze oprogramowanie znacznie przyśpieszyło prędkość ładowania się witryny co również ma wpływ na wygodę potencjalnych Klientów oraz pozycjonowanie. Systemy sklepowe Prestashop posiadają wbudowane moduły kompresji oraz systemy cache’owania serwisu.

Pomoc w obsłudze sklepu

Na potrzeby tego projektu nagrane zostały filmy instruktażowe pokazujące zasady działania panelu administracyjnego. Pozwala to na samodzielny rozwój i rozbudowę sklepu internetowego Street Shop. Administrator posiada ciągły dostęp do filmów on-line w których znajduje większość odpowiedzi na pytania dotyczące dodawania produktów, obsługi Klientów,  tworzenia nowych statusów zamówień, dodawania promocji czy produktów polecanych wyświetlanych na stronie głównej.

W przypadku dodatkowych pytań służymy pomocą naszym Klientom.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym sklepem internetowym Street Shop z bogatą ofertą odzieży ulicznej i sportowej. Sklep jest obecnie na etapie rozbudowy asortymentu. Trzymamy kciuki i zachęcamy do dalszego rozwoju witryny.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny sklepu internetowego
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML, CSS i JS
  • Wdrożenie systemu Prestashop 1.7
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo