Strona główna » Realizacje » S&S Training & Consulting

Realizacja strony www S&S Training & Consulting Warszawa

S&S Training & Consulting - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - S&S Training & Consulting
Wdrożyliśmy witrynę internetową dla firmy S&S Training & Consulting. Dzisiejszy świat jest pełen zagrożeń, aktów przemocy i terroryzmu. Firma S&S Training & Consulting zajmuje się szkoleniami w zakresie ochrony i bezpieczeństwa lotniczego oraz doradztwem w zakresie kompleksowego przygotowania podmiotów prowadzących działalność lotniczą. Opracowania programów ochrony przed aktami bezprawnej ingerencji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przygotowania oraz wdrożenia wewnętrznych systemów kontroli jakości w zakresie ochrony lotnictwa cywilnego itd. Na stronie www.sstc.pl znajdują się wszelkie informacje szkoleń i doradztwa.

Opis realizacji S&S Training & Consulting – Estymo

Grafika strony www S&S Training & Consulting nawiązuje do działalności firmy. Dominującym kolorem jest błękit analogicznie do błękitu nieba, podobnie logo. Fotografia na stronie głównej przedstawia samolot,  identycznie na podstronach.  Kolejne kolory to biały jasny zielony. W efekcie połączenie tych trzech kolorów sprawia, że strona jest przejrzysta, czytelna, przyjemna dla oczu. Odnosi się do tematyki działalności firmy. Na stronie głównej jak i na każdej podstronie dostępny jest moduł szybkiego kontaktu, tak aby odwiedzający mógł w każdej chwili zadać pytanie odnośnie działalności firmy. Na każdej podstronie widoczny jest również telefon kontaktowy.
Przy projektowaniu grafiki tej strony www od początku były brane pod uwagę słowa kluczowe, dzięki którym strona internetowa będzie pozycjonowana. Estymo – strony internetowe Olsztyn dążyła do postawionych sobie celów tzn: niepowtarzalnego wyglądu, prawidłowego kodowania, łatwej obsługi, wysokich miejsc w wyszukiwarkach, prostota i dostępność do informacji zawartych na stronie.

Strona www posiada system CMS co pozwala klientom samodzielnie ją nawigować. Właściciel serwisu może samodzielnie dodawać kategorie, podstrony, galerie oraz optymalizować całość pod kontem pozycjonowania. Nadawać meta tytuły, meta opisy dla każdej podstrony serwisu. Nasza firma skrupulatnie dba aby klienci mieli możliwość samodzielnie pracować nad rozbudową swojej strony.
Zastosowane animacje sprawiają, że strona internetowa jest nowatorska i i interaktywna.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną www S&S Training & Consulting oraz informacjami o rodzajach szkoleń i doradztwie.

Galeria strony www SSTC

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie witryny do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo