Strona główna » Realizacje » Studio Demo

Realizasja serwisu internetowego studia nagrań Demo Olsztyn

Studio Demo - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Studio Demo
Oferta sklepu internetowego Studio Demo przedstawia między innymi ciekawe podkłady muzyczne, kompozycje, aranżacje muzyczne. Muzyka bez ZAiKS! Sklep zawiera płyty CD, na których dostępna jest autorska muzyka Pana Eugeniusza Świecha i nie tylko.

Zakres realizacji sklepu internetowego

Właściciel sklepu internetowego Studio Demo tworzy muzykę rozrywkową a więc cała szata graficzna strony www musiała być wesoła i kolorowa. Tak aby odwiedzający stronę internetową od razu wiedział z jaką twórczością ma do czynienia.

Sklep internetowy Studio Demo Pana Eugeniusza Świecha wyposażony został w wiele modułów ułatwiających zakup jak i administracje sklepem. Jednym z modułów wdrożonych w tm sklepie internetowym jest moduł promocji, administrator w łatwy sposób może określić okres i rodzaj promocji. Wysokość zniżki określana jest procentowo lub liczbowo. Kolejnym modułem wdrożonym w tym sklepie internetowym jest moduł najczęściej kupowanych utworów muzycznych. Użytkownik sklepu w lewej kolumnie widzi cztery najczęściej kupowane przedmioty oraz ma oddzielną podstronę pozwalającą przejrzeć najczęściej kupowane utwory muzyczne. Kolejna podstrona pokazuje wszystkie najnowsze produkty dostępne na tej stronie internetowej. Cała oferta może być sortowana przez odwiedzających stronę www względem ceny jak i nazwy produktów co ułatwia odnalezienie utworu czy płyty spełniającej dane warunki kupującego. Sklep internetowy został wyposażony w moduł historii zakupów tak, że każdy kupujący w łatwy sposób jest w stanie uzyskać szczegółowe informacje dotyczące robionych zakupów w tym sklepie oraz wygenerować fakturę. Sklep internetowy Studio Demo Olsztyn umożliwia robienie zakupów osobom zarejestrowanym jak i gościom, czyli użytkownikom nie chcącym przechodzić przez cały proces rejestracji. Kolejnym wartym uwagi modułem wdrożonym na tej stronie www jest moduł pozwalający odsłuchiwać dane utwory muzyczne przed zakupem. Player jest dostępny w kategorii produktów jak i przy samym produkcie, który oferuje sklep. Administrator w szybki i prosty sposób wgrywa dany utwór muzyczny i przydziela go danemu produktowi. Pozwala to na szybkie wprowadzenie setek utworów muzycznych, które oferuje właściciel sklepu internetowego. Moduł wyświetlający ostatnio przeglądane produkty ułatwia klientom poruszanie się w obrębie strony internetowej. System CMS umożliwia administratorowi tej strony na wprowadzenie dowolnej ilości produktów i kategorii.

W zakres realizacji sklepu internetowego Studio Demo Olsztyn weszło również szkolenie z zakresu obsługi strony internetowej, która została przeprowadzona w siedzibie firmy Studio Demo. Po krótkim szkoleniu administrator samodzielnie wprowadza wszystkie produkty, które zawiera ten sklep.

Zapraszamy do odwiedzin i zakupów w sklepie internetowym Studio Demo Olsztyn. Naprawdę warto posłuchać utworów, które tworzy Pan Eugeniusz.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury sklepu
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny sklepu
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo