Strona główna » Realizacje » Muzyka do aerobiku

Realizacja sklepu internetowego muzyka do aerobiku

Muzyka do aerobiku - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Muzyka do aerobiku
Sklep internetowy MuzykaDoAerobiku.pl w swojej ofercie zawiera profesjonalne podkłady muzyczne na nośnikach CD, przeznaczone dla instruktorów fitness, holenderskiej firmy Solid-Sound. W ofercie tego sklepu internetowego znajdziecie muzykę dla każdej grupy ćwiczących i do różnorodnych form aerobiku.

Zakres realizacji sklepu internetowego

Sklep internetowy Muzykadoaerobiku.pl z siedzibą w Olsztynie wyposażony został w moduł umożliwiający odsłuchanie fragmentów danej płyty bezpośrednio ze strony producenta. Administrator w systemie CMS podaje przy każdym produkcie adres url do odpowiedniej strony internetowej. Potencjalny klient w łatwy sposób jest w stanie zapoznać się z materiałem muzycznym, który go zainteresował.

Sklep posiada własne statystyki, pozwalające właścicielowi na precyzyjną obserwację ruchu w sklepie internetowym. Dodatkowo podłączona została usługa Google Analitics, tak więc właściciel ma pełny wgląd w skuteczność swojej oferty, lokalizację klientów, ilość odwiedzin, ilość użytkowników online czy produkty, które wzbudzają największe zainteresowanie.

Sortowanie i wyszukiwarka produktów ułatwia klientom, sklepu internetowego Muzykadoaerobiku.pl, szybkie odnalezienie odpowiednich produktów. Sortowanie pozwala przedstawić np. najtańsze czy najdroższe płyty.  Moduł najczęściej kupowanych produktów przedstawia najpopularniejsze płyty i tym samym zwiększa zainteresowanie daną ofertą. W nawigacji pomaga również element odpowiedzialny za produkty ostatnio przeglądane. Klient w każdej chwili może wrócić do produktów, które przed chwilą przeglądał.

Administrator sklepu internetowego ma również wpływ na pozycjonowanie, może określić dla każdej podstrony meta tytuł, opis czy określić tag. Każda kategoria  może zostać dodatkowo opisana co również ma wpływ na pozycjonowanie tej strony internetowej.

Moduł promocji pozwala na wyróżnienie grupy produktów, administrator może w łatwy sposób określić czas promocji, obniżyć cenę sumą lub procentowo. Kolejnym elementem wyróżniającym dane produkty jest moduł „polecanych produktów”, które wyświetlane są na stronie głównej sklepu internetowego. Właściciel zaznaczając w systemie zarządzania tre ścią odpowiednią kategorię, przypisuje dany produkt do polecanych. W grupie tej może się znaleźć dowolna ilość produktów.

Moduł newslettera pozwala w prosty sposób poinformować, zainteresowaną grupę odbiorców, o zmianach i promocjach, które mają miejsce w sklepie. Umożliwienie zakupów jako gość umożliwia szybkie zakupy bez konieczności rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego muzykadoaerobiku.pl, życzymy udanych zakupów.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury sklepu
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie strony do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
  • Filmy instruktażowe
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo