Strona główna » Realizacje » Eko Familly

Realizacja sklepu internetowego ze zdrową żywnością Eko Family Olsztyn

Eko Familly - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Eko Familly
Sklep internetowy Eko Familly to sklep z asortymentem zdrowej żywności. Możemy tam zakupić naturalne suplementy, zioła, kosmetyki, produkty dla diabetyków, żywność bezglutenową oraz zdrową żywność. Sklep stworzony przez Estymo - strony internetowe Olsztyn, posiada bardzo bogaty asortyment i każdy kto dba o swoje zdrowie znajdzie tam produkty odpowiednie dla swojej osoby. Każda grupa produktów podzielona jest na kilkanaście kategorii, ułatwia to znacznie odnalezienie interesujących produktów przez klientów.

Zakres realizacji sklepu internetowego Eko Familly

Projekt graficzny tego sklepu internetowego jest bardzo kolorowy i radosny. Zależało nam aby szata graficzna kojarzyła się ze zdrowiem i radością. Na stronie głównej wdrożony został moduł przedstawiający polecane artykuły. Administrator tego sklepu internetowego w prosty sposób jest w stanie wyróżnić produkty i od razu zwrócić uwagę potencjalnych klientów. Kolejnym elementem jest moduł przedstawiający najczęściej kupowane produkty. Przedstawione są produkty, które cieszą się największą popularnością w sklepie internetowym Eko Familly. Stałymi elementami są przyciski graficzne zwracające uwagę na kolejne elementy oferty czyli “Badanie żywej kropli krwi”, “Kwantowy analizator” oraz “Dietetyk – trening personalny”. Wszystkie te elementy wyświetlone na stronie głównej sklepu internetowego pozwalają na szybsze pokazanie kompleksowej oferty firmy.

Sklep internetowy wykonany przez Estymo – strony www Olsztyn, posiada wiele udogodnień pozwalających klientom na wygodne zakupy. jednym z takich elementów jest historia zakupów. Zalogowany użytkownik jest w stanie przejrzeć listę produktów, które zakupił do tej pory i ponowne ich zamówienie. Nie potrzebne jest wyszukiwanie lecz dostępna jest stała lista zakupionych produktów.

W sklepie zaimplementowana jest również opcja szybkich zakupów. Pozwala to na przeprowadzenie zakupów bez konieczności rejestracji. Formalności zostały zmniejszone do minimum. Kolejnym udogodnieniem jest system, który informuje droga poczty elektronicznej o przeprowadzonej transakcji, kwocie, przelewie czy informacji, że produkt został wysłany. System posiada możliwość bezpośredniej komunikacji klienta z administracją, możliwa jest wymiana uwag, zadawanie pytań i szybkie rozwianie przez zarządzających tym sklepem internetowym wszelakich wątpliwości.

Kolejnym elementem na który warto zwrócić uwagę to moduł informacji osobistych użytkownika. W łatwy sposób klient jest w stanie wprowadzić czy zmodyfikować dane dostawy, zamówienia, ulubione produkty, pokwitowania oraz zamówienia.

Zapraszamy do zapoznaia się z bogata ofertą sklepu internetowego Eko Family.

Galeria sklepu internetowego

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS Prestashop
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo