Strona główna » Realizacje » Art Horse

Realizacja internetowego sklepu jeździeckiego Art Horse Olsztyn

Art Horse - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Art Horse
Sklep internetowy Art Horse opracowano tak by w łatwy sposób umożliwić klientowi zakup interesujących go produktów. Mamy tu możliwość robienia zakupów jako gość, bez konieczności rejestracji konta. Moduł pozwala również na proste przekształcenie konta na konto stałego klienta tego sklepu internetowego. Umożliwia to na gromadzenie stałych kontrahentów tej witryny.

Zakres realizacji sklepu internetowego

Administrator ma nieograniczone możliwości rozwijania sklepu, dodawanie kategorii czy produktów odbywa się w przejrzysty sposób. Właściciel sklepu nie ponosi kosztów abonamentowych, jedyne opłaty to roczne należności za domenę i hosting. Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu obsługi tej zasad i funkcjonalności tego sklepu internetowego.

Moduł szybkiego wyszukiwania oraz sortowania produktów względem producentów pozwala na szybkie uzyskanie informacji dotyczących produktów, które są zawarte w ofercie sklepu Art Horse. Moduł slajdów zdjęć na stronie głównej umożliwia na akcentowanie produktu czy grupy produktów. Właściciel może zmieniać i dodawać zdjęcia i dodawać linki do danej kategorii czy produktu.

Sklep internetowy Art Horse automatycznie generuje podgrupy produktów określone jako nowości  i bestsellery. Nowo dodane produkty automatycznie publikują się w dziale nowości, a czas ich wyświetlania ustala administrator. W podgrupie bestsellery produkty również ukazują się z automatu, jest to towar najczęściej sprzedawany w tym sklepie internetowym.

Moduł promocji uprawnia do wprowadzenia zmian cen, ich czas także ustawia administrator. Dla każdego produktu administrator może wprowadzić dowolna kombinację cech np. rozmiar, kolor. Cechy te mogą mieć wpływ na cenę danego produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Art Horse z siedziba w Olsztynie. Dla mieszkańców Olsztyna firma udostępniła darmowy odbiór w tradycyjnym sklepie, który znajduje się pod adresem ul. Kołobrzeska 32 G. Udanych zakupów!

Galeria

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • System CMS do zarządzania treścią
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo