Strona główna » Realizacje » Sea-Line

Realizacja strony internetowej Sea-Line

Sea-Line - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Sea-Line
Strona internetowa firmy Sea-Line® - nowy projekt Estymo -strony internetowe Olsztyn. Sea-Line® to nowoczesne, farby jachtowe, wydajne szpachlówki, pasty polerskie, kosmetyki i akcesoria szkutnicze tworzące kompletny system. System przeznaczony do: budowy, naprawy, pielęgnacji jachtów i łodzi z laminatu, aluminium, stali i drewna. Firma TROTON istnieje na rynku produktów chemicznych blisko 40 lat. Receptą na wysokiej jakości produkty tej firmy jest połączenie wieloletniego doświadczenia z najnowszą technologią. Misja firmy TROTON to produkcja nowoczesnych, specjalistycznych wyrobów na bazie żywic poliestrowych i epoksydowych.

Opis realizacji Sea-Line

Projekt graficzny strony internetowej Sea-Line jest bardzo nowoczesny i przejrzysty. Na stronie głównej przedstawione są najważniejsze elementy, które zawiera ta strona internetowa. Witryna startowa wykonana jest w stylu one-page. Zawiera cztery moduły przedstawiające krótką charakterystykę firmy, ofertę podzieloną na podgrupy, nowości i promocje oraz informacje kontaktowe.
Przy projektowaniu szaty graficznej tej strony www od razu były brane pod uwagę frazy kluczowe, pod które strona internetowa będzie pozycjonowana. Estymo – strony internetowe Olsztyn od początku współpracy z firmą Troton miał na celu spełnienie zamierzony celów. Calami, które staraliśmy się osiągnąć były:

 • niepowtarzalnego wyglądu;
 • prawidłowego kodowania;
 • łatwej obsługi;
 • wysokich miejsc w wyszukiwarkach dzięki pozycjonowaniu.

Strona internetowa Sea-Line posiada sześć wersji językowych, wielojęzyczność gwarantuje dotarcie do dużej grupy zainteresowanych użytkowników oraz ich wygodę i bezproblemowe zrozumienie treści zawartej na tej stronie www. Witryna internetowa jest tak zbudowana, że praktycznie natychmiast administrator jest w stanie dodać kolejne języki i tłumaczenia.  Redaktorzy serwisu w prosty i bezproblemowy sposób, logując się tylko do jednego systemu, przełączają się między wersjami językowymi co bardzo ułatwia zarządzanie całością. Dla wygody naszych szanownych klientów wprowadziliśmy możliwość zmiany języka panelu administracyjnego, tak by każdy administrator obsługiwał stronę internetowa bezproblemowo.

Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, tej strony www jest bardzo prosta w obsłudze mapa Googli przedstawiająca wszystkich dystrybutorów firmy Sea-Line. Administrator strony internetowej wprowadza adres i opis firmy a reszta generuje się automatycznie, pozwala to na szybkie wprowadzenie korekt, dodanie lub usunięcie punktów z listy “Dystrybutorzy”.

Strona została wyposażona w wersję mobilną, co w obecnych czasach jest standardem. Takie strony są wygodniejsze dla użytkowników smartfonów czy tabletów i lepiej się pozycjonują. Takie rozwiązanie pozwala także na dopasowanie grafiki do danej rozdzielczości, umożliwia to na uzyskanie bardzo dobrych wyników w teście szybkości ładowania strony.

Zachęcam do zapoznania się z rozwiązaniami, które zostały wdrożone na potrzeby tej strony internetowej oraz nawiązania współpracy z firmą Sea-Line, o której mogę się wyrażać w samych superlatywach, profesjonalizm, doskonała współpraca, wyrozumiałość i zrozumienie.

Galeria strony www Sea-Line

Zakres realizacji:
 • Dobór fraz kluczowych
 • Projekt graficzny
 • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
 • Wdrożenie systemu CMS WordPress
 • Uzupełnienie strony materiałami
 • Optymalizacja
 • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo