Strona główna » Realizacje » Wolano

Realizacja strony internetowej mody biznesowej Wolano

Wolano - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Wolano
Blog Wolano powstał z myślą o promocji odzieży reklamowej takich marek jak Promostars, Fruit of the loom, Harvest. Projekt ma na celu promocje marki i popularyzacje wysokiej jakości odzieży w atrakcyjnych cenach.

Zakres realizacji strony internetowej Wolano

Inspiracja kolorystyczną tego bloga był Windows 8, postanowiliśmy stworzyć tym razem stronę internetową kolorową i wesołą. CSS3 daje bardzo duże możliwości jeśli chodzi o animację czy nadawanie kolorów poszczególnym elementom występującym w pętli, a więc np. co 2 element będzie opisany danym kolorem.

W tym przypadku możliwość publikacji materiałów i dostępu do systemu CMS, zostało przydzielone trzem administratorom. Każdy z autorów artykułów ma różne prawa dotyczące publikacji i zarządzania całą stroną internetową. Użytkownik może edytować i zarządzać wyłącznie własnymi artykułami. Jest to podstawowy element bezpieczeństwa, który gwarantuje nam brak ingerencji w treści artykułów opublikowanych na tej stronie www przez osoby, które nie są autorami danej treści czy galerii zdjęć. Element ten pozwala na budowę nieograniczonej ilości autorów treści na tym blogu promocyjnym.

W przyszłości planowana jest możliwość komentowania danych artykułów i zdobywanie coraz większej ilości osób zainteresowanych tematyką odzieżową.

Blog Wolano powstał z myślą o pozycjonowaniu stron www. Jest to ważny element składający się na udaną promocję stron internetowych w wynikach wyszukiwania. Jak ważnym elementem w pozycjonowaniu jest wartościowe zaplecze chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Więcej na temat samego pozycjonowania znajdziecie tutaj. Blog Wolano został zoptymalizowany pod kątem SEO, artykuły to wyłącznie oryginalna treść, twórczość zaangażowanych w rozbudowę tego bloga osób. Estymo – strony internetowe Olsztyn, również bierze udział w budowie treści tego bloga. Oczywiście zależy nam aby strona internetowa Wolano była wartościowa dla internautów zainteresowanych dana tematyką.

Strona została wyposażona w standardowy moduł badający treść artykułów pod kontem pozycjonowania oraz automatycznie generującą się mapę strony. Wyszukiwarki zostają zawiadomione o zmianach, które mają miejsce na tej stronie www. Pozwala to na bardzo szybkie wprowadzenie do indeksu Google wszystkich nowych informacji zawartych na stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią bloga Wolano, gdzie znajdziecie myślę sporą ilość ciekawych informacji dotyczących odzieży reklamowej, która doskonale nadaje się do nadruków czy haftów.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo