Strona główna » Oferta » Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne

Prezentacje multimedialne

Multimedia na potrzeby reklamy

Prezentacja multimedialna to doskonała forma reklamy i sposób na pokazania oferty czy działalności. Zaletą  prezentacji multimedialnych są praktycznie nieograniczone możliwości i bogata forma a zarazem szybkość i interaktywność, dzięki czemu potencjalny odbiorca może mieć bezpośredni wpływ na przebieg całej prezentacji. Prezentacje multimedialne bazują na najnowszych technologiach multimedialnych i umieszczane są na dyskach zewnętrznych, co umożliwia ich łatwe rozpowszechnianie.

Wykonanie prezentacji multimedialnych

Wykonujemy prezentacje multimedialne w technologi Flash. Przygotujemy i zmontujemy profesjonalne filmy i zdjęcia na potrzeby prezentacji multimedialnej. Przygotowujemy również tłumaczenia tekstów na różne wersje językowe prezentacji czy zleci nagrania lektorskie.

 

Koszty prezentacji multimedialnej

Na koszt prezentacji ma wpływ ilość materiałów w niej umieszczonych, wykonanie animacji, filmów, zdjęć oraz nagrania lektorskie. Koszty to również nakład w którym dana prezentacja multimedialna będzie publikowana, czyli koszty nośników na których prezentacja multimedialna będzie prezentowana.

Zalety prezentacji multimedialnych

Zamiast opasłej teczki czy folderu przekazujemy płytę DVD z nadrukiem czy PenDriva, gdzie w elegancki, interaktywny sposób przedstawione są produkty czy działalność firmy. Przedstawione tam mogą być filmy obrazujące funkcjonowanie danego produktu a nie jedynie obrazek z danymi technicznymi. Jest to wygodny i łatwy sposób na przedstawienie całej oferty firmy. Do zalet prezentacji multimedialnych należy dołączyć praktycznie nieograniczone rozmiary takiej prezentacji, co daje duże możliwości wykorzystania filmu, grafiki, muzyki. Pozwala również na dodanie głosu lektora opisującego elementy przedstawione w prezentacji multimedialnej. Osoba zainteresowana w łatwy sposób jest w stanie przyswoić sobie cały materiał przedstawiony w prezentacji multimedialnej.

Zobacz również

Nasze realizacje

Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo