Strona główna » Realizacje » Podnośniki Krupa

Realizacja strony internetowej Podnośniki Krupa Olsztyn

Podnośniki Krupa - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Podnośniki Krupa
Nasza realizacja strony internetowej firmy Podnośniki Krupa. Firma działa na terenie Olsztyna i okolic. Oferuje wynajem podnośników koszowych nie zbędnych przy różnego rodzaju pracach na wysokościach. Jeśli potrzebujesz zamontować baner reklamowy, zakonserwować oświetlenie, mycia okien i elewacji lub wycinki wysokich drzew skontaktuj się z firmą Podnośniki Krupa. Podnośniki, nazywane często podestami ruchomymi służą do podnoszenia operatora na wymaganą wysokość wraz z lekkim sprzętem, potrzebnym do wykonania danych prac.

Realizacja strony www Podnośniki Krupa

Strona główna przedstawia główne aspekty oferty firmy. Slider zdjęć, umieszczony na samej górze witryny,  przedstawia realizacje, które wykonała firma i uwierzytelnia tym samym swoją ofertę. Każde zdjęcie zaopatrzone jest stosownym opisem zachęcającym do skorzystania z oferty właściciela strony internetowej. Podkreślony numer telefonu ułatwia bezpośredni i szybki kontakt. Numer telefonu jest dostępny zawsze bez względu w którym miejscu strony znajduje się użytkownik. Zastosowany skrypt bada pozycję przeglądanej strony www i przy danej wysokości rozpoczyna wyświetlanie bezpośredniego kontaktu z właścicielem serwisu internetowego.

Całość wykonana jest w jasnych, biało szarych kolorach. Najważniejsze elementy witryny zaakcentowane są ostrym, pomarańczowym akcentem. Pozwoliło to na stworzenie strony bardzo przejrzystej, czytelnej i nowoczesnej.

Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z największą starannością oraz z myślą o przyszłym pozycjonowaniu strony. Układ elementów i ich rozłożenie pozwala od razu zapoznać się z ofertą firmy Podnośniki Krupa.

Pomoc w budowie struktury serwisu internetowego

Poprzednia wersja strony internetowej zawierała jedną podstronę i była wyłącznie wizytówką firmy. Rozwinęliśmy tą stronę do zakładek:

  • Strona główna – najważniejsze informacje o ofercie, firmie oraz sprzęcie;
  • O firmie – szczegółowe informacje dotyczące firmy, dlaczego warto podjąć współpracę;
  • Oferta – precyzyjne przedstawienie oferty firmy wraz z opisami wyjaśniającymi dane podpunkty oferty;
  • Nasze podnośniki – informacje dotyczące sprzętu i ich możliwości;
  • Realizacje – przedstawienie wybranych realizacji zobrazowanych zdjęciami i opisami;
  • Kontakt – informacje kontaktowe oraz mapa Google.

Na potrzeby tego projektu stworzyliśmy oryginalną treść, tak potrzebną w obecnych czasach do wysokich pozycji w wynikach Google. Stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy w internecie to nowoczesna i atrakcyjna szata graficzna oraz udostępnienie wszelakiego rodzaju informacji dotyczących działalności firmy.

Rozbudowa strony www

Strona www jest tak zaprojektowana i stworzona, że pozwala na ciągłą rozbudowę serwisu. Łatwy w obsłudze system CMS, pozwala właścicielowi na samodzielną pracę i rozbudowę witryny. Przedstawienie i opisanie nowych realizacji czy nowo zakupionego sprzętu gwarantuje długoletnie korzystanie ze strony internetowej bez konieczności wdrażania w życie nowej witryny co wiąże się z kosztami.

Jeżeli potrzebujesz podnośnika koszowego i mieszkasz na terenie Olsztyna i okolic polecamy firmę Podnośniki Krupa. Profesjonalne podejście, bezpieczeństwo i terminowość to główne atuty tej firmy. Zachęcamy również do zapoznania się z samym projektem, który mieliśmy przyjemność wdrożyć w życie.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny strony
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML, CSS i JS
  • Wdrożenie systemu Wordpress
  • Optymalizacja pod kątem SEO
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo