Sklepy internetowe
Jesteś tutaj: Strona główna » Realizacje » Oftalmika

Oftalmika

Okulista Olsztyn

Oftalmika Tło realizacji

Opracowaliśmy i wdrożyliśmy projekt strony Specjalistycznej Praktyki Okulistycznej – Oftalmika. Jest to prywatny ośrodek okulistyczny, posiadający umowę z NFZ, gdzie są diagnozowane i leczone schorzenia narządu wzroku. Oftalmika oferuje swoim Klientom pełen zakres usług okulistycznych, optycznych, jak również kompetentne doradztwo.

Zobacz On-Line
Oftalmika Okulista Olsztyn

Opis realizacji projektu Oftalmika Olsztyn

Do stworzenia strony Oftalmika użyliśmy kolorów w odcieniach zieleni i niebieskiego, kolorów bardzo wyraźnie kojarzonych z medycyną. Na stronie głównej umieściliśmy slider zdjęć z opisami przedstawiającymi najważniejsze punkty oferowanych usług, promocje i telefony kontaktowe. Moduł ten w łatwy sposób pozwala na dodawanie i sortowanie zdjęć. Poniżej znajduje się oferta w pigułce, ułożona w charakterze kafelków z opisem oferowanych usług optycznych i okulistycznych firmy Oftalmika. Dalej widnieje informacja o godzinach przyjęć ośrodka oraz mapa dojazdu. Menu górne pozwala na przejście do kolejnych podstron, gdzie mieści się pełna oferta okulistyczna, optyczna, cennik i kontakt.Zakres realizacji

Zastosowane technologie i usługi
Zrzuty ekranu
Wdrożonego projektu

Realizacja projektu strony Oftalmika

Strona Oftalmika Olsztyn

Realizacja strony Oftalmika


Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii


Zaufali nam między innymi

Dołącz do gorna zadowolonych Klientów Estymo

Potrzebujesz profesjonalnej reklamy w interneciePokażemy Twoje najlepsze strony

Bezpłatna wycena

501 146 031 502 243 838
Facebook Twitter Kontakt

Skontaktuj się z nami

Strony internetowe Ostróda Strony internetowe Morąg Strony internetowe Szczytno Strony internetowe Iława
Na stronie
Oferta
Najnowsze na stronie
Wyjście
Przewiń na górę
Odkrywanie najnowszych trendów w branży mody z Estymo to inspirujące doświadczenie dla każdego miłośnika stylu. Po dniu pełnym inspiracji i zakupów, dlaczego nie dodać trochę emocji, odwiedzając vavada зеркало? Niezależnie od tego, czy chcesz się zrelaksować po intensywnym dniu, czy szukasz rozrywki, vavada зеркало oferuje unikalne i ekscytujące doświadczenia w grach, które umilą Twój wolny czas.