Strona główna » Realizacje » Oftalmika Olsztyn

Realizacja strony www Praktyki Okulistycznej Oftalmika

Oftalmika Olsztyn - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Oftalmika Olsztyn
Opracowaliśmy i wdrożyliśmy nowy projekt strony internetowej Specjalistycznej Praktyki Okulistycznej – Oftalmika. Jest to prywatny ośrodek okulistyczny, posiadający umowę z NFZ, gdzie są diagnozowane i leczone schorzenia narządu wzroku. Oftalmika oferuje swoim klientom pełen zakres usług okulistycznych, optycznych, jak również kompetentne doradztwo.

Opis realizacja strony internetowej Oftalmika Olsztyn

Do stworzenia strony internetowej Oftalmika użyliśmy kolorów w odcieniach zieleni i niebieskiego, kolorów bardzo wyraźnie kojarzonych z medycyną. Na stronie głównej umieściliśmy slider zdjęć z opisami przedstawiającymi najważniejsze punkty oferowanych usług, promocje i telefony kontaktowe. Moduł ten w łatwy sposób pozwala na dodawanie i sortowanie zdjęć. Poniżej znajduje się oferta w pigułce, ułożona w charakterze kafelków z opisem oferowanych usług optycznych i okulistycznych firmy Oftalmika. Dalej widnieje informacja o godzinach przyjęć ośrodka oraz mapa dojazdu. Menu górne pozwala na przejście do kolejnych podstron, gdzie mieści się pełna oferta okulistyczna, optyczna, cennik i kontakt.

Od samego początku realizacji tego projektu zwracaliśmy szczególną uwagę na optymalizację, między innymi pisaliśmy stronę www uwzględniając frazy do pozycjonowania, analizę opisów i tytułów jak również czynności potrzebne do prawidłowego wyświetlania zawartości we wszystkich przeglądarkach. Strona jest nowoczesna, bogata w grafiki o tematyce okulistycznej i przyjazna dla użytkownika. Wyposażyliśmy stronę Oftalmika w zaawansowany system CMS, pozwalający na samodzielne wprowadzenie treści i grafik.

Na potrzeby strony internetowej wykonaliśmy sesję zdjęciową. Wybrane zdjęcia użyliśmy do stworzenia projektu, natomiast całość umieściliśmy w zakładce galeria. Stronę wykonaliśmy w technologii RWD, dzięki czemu dostosowuje się do rozdzielczości monitorów. Stworzyliśmy również osobną wersję na smartfony, ze zmniejszonymi grafikami i mniejszą ilością kodu, co pozwoliło na szybkie wyświetlanie zawartości strony.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Specjalistycznej Praktyki Okulistycznej Oftalmika w Olsztynie. Oftalmika oferuje diagnostykę oraz leczenie operacyjne i zachowawcze narządu wzroku.

Galeria strony Oftalmika

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Kod HTML, CSS i JS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo