Strona główna » Realizacje » NaszCar

Realizacja witryny www NaszCar

NaszCar - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - NaszCar
Zrealizowaliśmy projekt strony www dla warsztatu i serwisu samochodowego NaszCar z siedzibą w Samborowie. Firma oferuje kompleksowe podejście do naprawy aut. Warto zwrócić uwagę na ofertę wulkanizacji, która obejmuje naprawę ogumienia, wymianę kół i opon, sprzedaż oraz przechowywanie opon w magazynie firmy. Jak uciążliwa jest wymiana kół w każdym sezonie, może potwierdzić każdy właściciel samochodu. Serwis znacznie to na ułatwia, podjeżdżamy do warsztatu i za chwilę mamy problem z głowy ponieważ nasze opony już na nas tam czekają.

NaszCar – opis realizacja witryny www

Na stronie głównej serwisu umieściliśmy najważniejsze elementy wchodzące w skład serwisu samochodowego NaszCar. Przedstawione zostały główne atutu firmy, ofertę dotyczącą wulkanizacji oraz naprawy i serwisu klimatyzacji samochodowej. Na potrzeby tej witryny opracowaliśmy treść strony. Strona jest nowoczesna i przejrzysta pasująca do charakteru firmy. Kolory są bardzo kontrastowe i agresywne. Pozwala to zwrócić uwagę odwiedzających na najważniejsze informacje zawarte na witrynie.

Wykonaliśmy zdjęcia warsztatu, które zostały przedstawione na stronie www, Facebooku, Twitterze oraz usłudze “Firma Google”. Stworzyliśmy również stronę na Facebooku firmy NaszCar oraz profil na Twitterze. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tworzeniu i projektowaniu stron www doradziliśmy Klientowi najkorzystniejsze rozwiązania i możliwości promocji jego oferty w internecie. Przeprowadziliśmy również szkolenie z zakresu obsługi strony tak by Klient samodzielnie mógł rozwijać swój serwis internetowy.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną online warsztat i serwis samochodowy NaszCar.

Galeria strony www NaszCar

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Wdrożenie systemu Wordpress
  • Optymalizacja SEO
  • Strona na Facebook’u
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo