Strona główna » Realizacje » Mika schody

Realizacja strony internetowej Mika - schody Olsztyn

Mika schody - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Mika schody
Przedstawiamy realizację strony internetowej pracowni stolarskiej Mika. Głównym profilem firmy jest projektowanie i tworzenie schodów drewnianych. Ich oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Olsztyna. Pan Adam Mika wie wszystko o drzewie i możliwościach tego budulca. Jego prace są nie tylko funkcjonalne ale również tworzą klimat danego wnętrza. Wyliczenia matematyczne i używanie wyłącznie najwyższej jakości drzewa gwarantuje, że Klienci Pana Adama będą się cieszyć schodami przez długie lata.

Mika – opis realizacja strony internetowej

W przypadku tej realizacji naszym głównym zadaniem było pokazanie przepięknych schodów jakie tworzy Pan Adam w swojej pracowni stolarskiej. Przez co zachęcamy potencjalnych Klientów do zapoznania się z ofertą firmy Mika. Strona jest nowoczesna, responsywna z elementami 3D. Od razu na wstępie strony internetowej przedstawiliśmy najważniejsze atuty pracowni stolarskiej Mika czyli doradztwo, doświadczenie i jakość. Firma istnieje na rynku od 1990 roku i posiada bardzo bogate doświadczenie, doradza swoim Klientom w doborze najlepszego rozwiązania dla danego wnętrza, jego wystroju. Jakość schodów tworzonych przez stolarnię Mika potwierdzają setki zadowolonych Klientów.

Dla lepszego pokazania firmy w internecie stworzyliśmy stronę na Facebooku oraz rozpoczeliśmy kampanię reklamową w Google Ads. Strona została w pełni zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Dodatkowo zaczeliśmy pozycjonować stronę schody-mika.pl pod ustalone wcześniej frazy kluczowe z Klientem.

Realizacja strony internetowej Mika

Galeria strony Mika

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Wdrożenie systemu Wordpress
  • Optymalizacja SEO
  • Strona na Facebook’u
  • Pozycjonowanie
  • Google Ads
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo