Strona główna » Realizacje » E-zysk

Realizacja serwisu internetowego katalogu stron internetowych E-zysk

E-zysk - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - E-zysk
Katalog stron www E-zysk.pl powstał z myślą o wartościowych polskich stronach internetowych i ich promocji w internecie. Na łamach katalogu stron www użytkownicy mogą całkowicie za darmo promować/pozycjonować swoje strony www. Została również udostępniona możliwość publikacji całych artykułów w tym darmowym katalogu stron www.

Zakres realizacji katalogu strony www E-zysk

Katalog stron internetowych to zbiór stron www uporządkowanych w odpowiednich podkategoria strony www.  Dodanie informacji na temat strony internetowej ma wpływ na pozycję danej strony w wynikach wyszukiwania a więc ma wpływ na pozycjonowanie danej strony. Dzięki intuicyjnemu systemowi CMS strony internetowej dodanie strony www jest proste i następuje natychmiast po akceptacji administratora katalogu stron www.

W tej stronie Estymo strony www Olsztyn, wprowadziło system oceniania danego wpisu. Użytkownicy mogą oceniać daną stronę www ponadto administrator sam ocenia dana stronę. Mamy tu do czynienia z dwiema ocenami strony www. Na ocenę administratora składa się kilka punktów, które zostały wcześniej ustalone przez właścicieli katalogu stron www. Na ocenę użytkowników mają wpływ wyłącznie użytkownicy strony internetowej. Dodany został również moduł komentarzy, pozwala on na dodanie opinii na temat danej strony internetowej. Ze względów bezpieczeństwa strony www  komentarze publikowane są na łamach katalogu stron internetowych wyłącznie po akceptacji administracji serwisu.

Bardzo ważnym punktem każdego katalogu stron internetowych jest jego pozycjonowanie i właściwa indeksacja przez wyszukiwarki. Moduł do pozycjonowania stron www, który został uruchomiony  w  tej stroni internetowej, pozwala na badanie treści i dobór odpowiednich fraz w tytule i opisie każdej strony dodanej do katalogu stron www. Przede wszystkim zawartość katalogu stron www e-zysk.pl musi odpowiednio się pozycjonować  i pojawiać się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, tuż pod stroną źródłową. Dzięki czemu dodanie wpisu do katalogu stron internetowych będzie wartościowe dla użytkowników. Automatyczna mapa strony również ma wpływ na odpowiednie indeksowanie pojedynczych wpisów w darmowym katalogu stron www e-zysk.pl. Strona internetowa e-zysk jest moderowanym katalogiem stron internetowych co gwarantuje jakość całego serwisu, automatyczne dodawanie wpisów w obecnych czasach nie ma sensu a wręcz jest szkodliwe, mimo tego że gwarantuje natychmiastowy wzrost objętościowy katalogu stron www.

Moduł dodawania wpisów umożliwia publikację całych artykułów reklamowych na łamach katalogu stron oraz pojedynczych stron, które można oceniać i komentować. Prosty formularz kontaktowy pozwala wysłać informacje, które po akceptacji administratora współtworzą darmowy katalog stron www e-zysk.pl. Estymo – strony www Olsztyn, pozycjonujemy strony www również w tym darmowym katalogu stron www.

Zachęcamy  do odwiedzenia i dodawania swoich stron internetowych oraz artykułów do darmowego katalogu stron www E-zysk.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Pozycjonowanie
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo