Strona główna » Realizacje » Kancelaria Przybyłowscy Olsztyn

Realizacja strony internetowej Kancelarii Przybyłowscy w Olsztynie

Kancelaria Przybyłowscy Olsztyn - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Kancelaria Przybyłowscy Olsztyn
Zrealizowaliśmy projekt strony internetowej Kancelarii Radców Prawnych Świrbutowicz-Przybyłowska z siedzibą w Olsztynie. W ofercie tej Kancelarii znajdziemy: prawo cywilne, prawo handlowe i gospodarcze, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo administracyjne, prawo medyczne, rolnicze oraz wiele innych aspektów prawa w których Kancelaria świadczy swoją fachową pomocą. Prawnicy Kancelarii reprezentują Klientów w sporach sądowych i pozasądowych, a także w negocjacjach z kontrahentami.

Realizacja strony www Kancelarii Przybyłowscy

Strona została wykonana w technologii One Page, oznacza to, że na stronie głównej przedstawione są praktycznie wszystkie aspekty zawarte w serwisie.  Połączyliśmy te nowoczesne rozwiązania z tradycyjnymi co pozwala na osiągnięcie lepszych wyników pozycjonowania. Mamy tu do czynienia z hybrydą, gdyż rozwijane wątki na stronie głównej mają swoje oddzielne podstrony. Wszystkie te zabiegi powodują, że strona wygląda nowocześnie, bo mamy ułatwiony dostęp do treści oraz posiada podstrony.

Sam projekt graficzny powstał dzięki współpracy z właścicielami Kancelarii. Kolorystyka i główne zdjęcia nawiązują do siedziby firmy czyli Olsztyna. Miasta ze swoją bogata historią i tradycjami. Stonowana kolorystyka powoduje to, że strona internetowa jest czytelna i miła dla oka. Użyte ikony przedstawiające bogatą ofertę Kancelarii pomagają w odnalezieniu odpowiedniego podpunktu oferty. Po najechaniu na dany obszar pojawią się pierwsze zdania zawarte w danym dziale. Całość generowana jest automatycznie i nie sprawia żadnych problemów administratorowi strony, którego zadaniem jest wprowadzenie treści oraz ikony wpisu obrazującej dany podpunkt z oferty Kancelarii Prawnej.

Witryna została wyposażona w moduł wyszukiwania treści. Umożliwia to szybie odnalezienie wątków, którymi jesteśmy zainteresowani. Wszystkie te elementy składają się na wygodę potencjalnych Klientów Kancelarii. Dodaliśmy również kategorię Aktualności, gdzie właściciel witryny może publikować informacje dotyczące Kancelarii o raz wątków związanych z prawem. Sprawia to, że strona jest bardziej atrakcyjna poprzez dodawaną treść oraz osiąga lepsze wyniki w wyszukiwarce Google.

Wersja na smartfony

Projekt został wyposażony w optymalną wersję wyświetlaną na smartfonach. Coraz większą uwagę przypisujemy temu aspektowi przy budowie stron internetowych. Nie którzy twierdzą, że w niedalekiej przyszłości będą tworzone strony www na smartfony a do nich będą tworzone strony na komputery stacjonarne. Smartfon doskonale zastępuje nam komputer i jest bardziej dostępny. Nie wymagane są duże nakłady pieniężne związane z zakupem nowego komputera. Jeżeli nie używamy komputera do pracy czy do grania to w zupełności wystarcza nam smartfon czy smart TV.

Zapraszamy do zapoznania się ze stworzoną przez nas stroną internetową Kancelarii Radców Prawnych Świrbutowicz-Przybyłowska z siedzibą w Olsztynie. Plecamy równiez usługi tej profesjonalnej Kancelarii.

Galeria strony

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Logotyp
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo