Strona główna » Realizacje » Jachtowe

Realizacja serwisu www dla szkutników i hobbystów - Jachtowe

Jachtowe - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Jachtowe
Przedstawiamy realizację strony internetowej Jachtowe.com.pl. Serwis jest istną kopalnią wiedzy na temat naprawy i konserwacji jachtów oraz łodzi. Witryna zawiera mnóstwo porad opracowanych przez specjalistów. Strona z którą każdy posiadacz jachtu powinien się zapoznać. Dodatkowo serwis zawiera, stworzony przez nas, kalkulator farb, który pomaga w dokładnym obliczeniu ilości potrzebnej farby. Kompendium wiedzy Sea-Line czyli ABC konserwacji jachtów.

Realizacja strony internetowej – jachtowe.com.pl

Miło nam się pochwalić, że jest to już druga odsłona tej strony internetowej, przygotowana przez naszą firmę. Wytyczne Googli co do budowania stron internetowych ciągle się zmieniają, rozwój technologii wymaga aktualizacji i modernizacji stron. Zmieniona została szata graficzna na bardziej czytelną. Odświeżyliśmy logo witryny. Wdrożyliśmy najnowszy system CMS, kodowanie strony zostało rozpisane zgodnie z obecnymi standardami. Strona została zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Opracowaliśmy wersję na smartfony. Wszystkie te zabiegi spowodowały znaczny wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Powiązanie witryny z social-media

Witryna została powiązana z Social-Media poprzez dodanie możliwości dzielenia się na portalach społecznościowych treścią. Przeglądający w łatwy sposób może opublikować ciekawy artykuł na swoim Facebooku, Twiterze czy LinkedIn lub po prostu przesłać adres artykułu znajomemu pocztą. Wszystko to pozwala na 2345popularyzację strony internetowej w internecie. Budowania ciągle powiększającej się grupy odbiorców zainteresowanych konkretną tematyką.

Powiązanie z YouTube

Serwis zawiera cały dział gdzie przedstawione są materiały filmowe przedstawiające proces naprawy i konserwacji jachtów. Możemy przez to nie tylko dowiedzieć się jak wykonać dany proces ale również  dokładnie się temu przyjrzeć. Wdrożyliśmy w życie system pozwalający na wygodną publikację filmów z serwisu YouTube. Administrator podaje wyłącznie adres filmu. System tworzy galerię filmów, układa je w odpowiedniej kolejności, pobiera obraz przedstawiający dany film. Wszystko to sprawia, że dana galeria filmów szybko się ładuje i jest dostępna dla użytkownika. Same filmy wyświetlane są w responsywnym oknie. W zależności od rozdzielczości użytkownika, materiał filmowy wyświetlany jest w odpowiednich rozmiarach. System wykrywa gdzie publikowany jest dany wpis i przydziela mu odpowiednią ikonę. Ma to również miejsce w wynikach wyszukiwania w obrębie serwisu.

Możliwość komentowania artykułów

Strona internetowa została wyposażona w bezpieczny system komentowania, zadawania pytań autorom publikacji. Pozwala to wyjaśnić wszelkiego rodzaju niejasności czy wątpliwości. Bezpieczeństwo jest tu bardzo istotnym elementem, który pozwala na wyeliminowanie spamu i robotów spamujących. Komentujący może się zalogować poprzez swoje konto na Facebooku, Google Plus i Twittera. Jest to kolejny element powiązania strony z Social Media. Po zalogowaniu pobierane i wyświetlane są ikony profilowe przy danym komentarzu. System komentarzy pozwala dodatkowo na publikację zdjęć w komentarzu. Umożliwia to nie tylko opisanie problemu ale i zobrazowanie fotografią.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną Jachtowe.com.pl. Polecamy ją przed wszystkim właścicielom jachtów oraz łodzi motorowych.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Kod JS, HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja
  • Filmy instruktażowe
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo