Strona główna » Realizacje » GravelanD

Realizacja strony www dla Lineage 2 GravelanD

GravelanD - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - GravelanD
Nowa odsłona internetowej strony www GravelanD. Serwis www poświęcony jest grze Lineage 2, a dokładnie jest to jeden z najlepszych serwerów tej gry. Gra na tym serwerze jest całkowicie darmowa, wymagana jest wyłącznie rejestracja i godziny wyśmienitej rozrywki mamy zapewnione. Strona internetowa GravelanD ma przede wszystkim przedstawiać piękno gry Lineage 2.

Zakres realizacji internetowej strony www GravelanD

Estymo – strony internetowe Olsztyn wykonało nową odsłonę strony www darmowego serwera Lineage2. Strona internetowa została zaprojektowana i wdrożona pod odpowiednie frazy do pozycjonowania, które zostały ustalone z właścicielem serwera. Internetowa strona www GravelanD zajmuje pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania na takie frazy jak:

  • darmowy serwer Lineage 2
  • serwer Lineag 2
  • Polski serwer Lineag 2
  • dobry serwer l2

Strona www wykonana przez Estymo – strony www Olsztyn została powiązana z Facebookiem i innymi portalami społecznościowymi. Ułatwia to dzielenie się informacjami o stronie internetowej wszystkim odwiedzającym serwis internetowy GravelanD. Dzięki reklamie szemranej wzrasta zainteresowanie strona www i tym samym grą na tym serwerze. Zagadnienie Social Media ma wpływ na pozycjonowanie strony internetowej.

Estymo – strony internetowe Olsztyn wyposażyła stronę www GravelanD w automatycznie generowana mapę strony www, moduł do pozycjonowania, pozwalający na badanie treści serwisu www pod kontem pozycjonowania oraz tworzenie dla każdej podstrony, wpisu i kategorii oddzielne tytuły i opisy w sekcji head.

Strona www stworzona przez Estymo – internetowe strony www Olsztyn, posiada zawsze dostępne menu, niezależnie od pozycji strony. Ułatwia to nawigację i szybkie przejście do odpowiedniej podstrony strony internetowej. Tło dla każdej z podstron strony www GravelanD jest losowo wybierane tło, właściciel strony jest w stanie w szybki i łatwy sposób dodać obrazy tła, które będą losowo wyświetlane w serwisie GravelanD wykonanym przez Estymo – strony www Olsztyn.

W tym przypadku użyty został również moduł do automatycznego tłumaczenia całej treści występującej na stronie internetowej GravelanD. Moduł ten pozwala na przetłumaczenie tekstów na 36 języków, co pozwala na zainteresowanie internetową strona www GravelanD osób z całego świata.

Estymo – strony internetowe Olsztyn, wykonało również szatę graficzną na potrzeby forum, gdzie użytkownicy strony www dzielą się informacjami dotyczącymi gry i nie tylko.

Zachęcamy  do odwiedzenia strony www GravelanD – darmowy serwer Lineage 2, i rozpoczęcie zabawy wraz z setkami innych graczy na tym profesjonalnym serwerze L2.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo