Strona główna » Realizacje » APUS

Realizacja strony www Apus

APUS - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - APUS
Strona internetowa firmy APUS Inwentaryzacje Przyrodnicze Krzysztof Jankowski Olsztyn. Firma ta w obecnej postaci istnieje od marca 2011 roku i powstała w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie ornitologii. Oferuje szeroki zakres badań terenowych począwszy od inwentaryzacji/waloryzacji ornitologicznych, kończąc na raportach oddziaływania na ptaki.

Zakres realizacji strony internetowej APUS Olsztyn

Przy tworzeniu strony internetowej APUS Olsztyn mieliśmy dość dużo swobody jeśli chodzi o funkcjonalność i sam projekt graficzny. Firma wykonuje zdjęcia przyrodnicze i naszym celem było pokazanie tych wspaniałych zdjęć na stronie internetowej.

Strona internetowa APUS Olsztyn została zaprojektowana tak by przystosowywała się do wszystkich rozdzielczości, zdjęcia w tle automatycznie skalują się do rozdzielczości monitora użytkownika. Dzięki zastosowanej masce nie widać zniekształceń zdjęć, które przy dużych rozdzielczościach są odpowiednio powiększane.

Na każdej podstronie strony www APUS Olsztyn, administrator może umieścić dowolne zdjęcia, które będą się przewijać w tle strony internetowej. W każdej chwili przeglądający stronę internetową może zatrzymać pokaz zdjęć klikając w menu lub w sam obraz. Istnieje również możliwość przeglądania zdjęć, klikając w strzałki nawigacyjne  przeglądamy następne lub poprzednie zdjęcie. Dolny pasek zastosowany na stronie internetowej APUS Olsztyn, graficznie przedstawia pozostały czas prezentacji danego zdjęcia.

Dodaliśmy w tym przypadku możliwość chowania i pokazywania całej treści strony internetowej. Klikając w odpowiedni przycisk nawigacyjny, „minus” lub „plus”, użytkownik strony www posiada możliwość oglądania samych zdjęć, nie zakrytych przez treść strony www APUS Olsztyn.

Nagrane zostały filmy instruktażowe pokazujące krok po kroku funkcjonalności systemu CMS, dzięki czemu administrator strony internetowej APUS samodzielnie dodał zdjęcia do animacji, uzupełnił stronę treścią, stworzył galerie. Ten sposób współpracy gwarantuje rozwój strony i samodzielna administrację stroną www, ponieważ administrator w prosty sposób jest wstanie zarządzać ta stroną. Wszystkie strony wdrożone przez Estymo – strony internetowe Olsztyn, charakteryzują się tym, że administrator strony www jest w stanie samodzielnie rozwijać swoją witrynę internetową.

Ponadto strona internetowa APUS Olsztyn, została wyposażona w moduły do samodzielnego pozycjonowania strony, moduł automatycznie generujący mapę strony, moduł kanału RSS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy   APUS Inwentaryzacje Przyrodnicze Krzysztof Jankowski oraz do obejrzenia wspaniałych zdjęć przyrodniczych, których autorem jest Pan Krzysztof Jankowski.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo