Strona główna » Realizacje » Galant

Realizacja strony internetowej producenta koszul męskich Galant

Galant - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Galant
Wdrożyliśmy w życie nowy projekt strony www znanego w całej Polsce producenta koszul męskich firmy Galant. To firma działająca na rynku od 1999 roku. Firmowa pracownia krawiecka mieści się w Ostródzie. Celem pracowni jest dbałość o jakość wykonania, perfekcyjny krój i elegancję. Wykwalifikowany zespół, oraz odpowiedni warsztat potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Ofertę firmy cechują wygoda, jakość i elegancja.

Realizacja strony www – galantkoszule.pl

Miło nam pochwalić się realizacją strony www firmy Galant, która wybrała nasze usługi w kreowaniu wizerunku w Internecie. Nietuzinkowe podejście do projektowania i wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych pozwala nam sprostać żądaniom najbardziej wymagających Klientów. Jeśli chodzi o projekt graficzny to witryna musiała się kojarzyć z marką czyli być czytelna, elegancka i wygodna w obsłudze. Na stronie głównej przedstawiliśmy dużą grafikę przedstawiającą koszule w raz z odpowiednim opisem, który przedstawia ofertę firmy. Dobór zastosowanych czcionek  pozwolił na osiągnięcie efektu elegancji i niepowtarzalności. Efekt zoomu głównej grafiki dał wrażenie ruchu osoby przedstawionej na fotografii.

Kolejnym modułem przedstawionym na stronie głównej to najnowsze aktualności przedstawiające działalność firmy. Administrator może tam zamieszczać informacje związane tematycznie z branżą firmy. Przedstawiać wydarzenia, targi w których producent koszul brał udział a również jest to miejsce na poinformowanie zainteresowanych o najnowszych promocjach.

Poniżej przedstawiony został moduł graficzny zawierający zdjęcie koszuli oraz najważniejsze cechy opisujące firmę Galant czyli:

  • elegancja – niepowtarzalny, elegancki krój koszul;
  • jakość – wysoka jakość produktów;
  • wygoda –  poczucie wygody Panów decydujących się na noszenie tych markowych koszul.

Następnie przedstawiliśmy, krótką charakterystykę firmy oraz zdjęcie przedstawiające Panów ubranych w te wysokiej jakości koszule. Ostatnim modułem zawartym na stronie głównej serwisu jest przedstawienie lokalizacji firmy. Pomaga to Klientom zainteresowanym współpracą z firmą na szybie odnalezienie lokalizacji i danych teleadresowych firmy Galant.

Całość wykonana jest w kolorach szarym, złotym i białym. Zgodnie z logotypem firmy. Efekt ten wzmocnił poczucie elegancji  i niepowtarzalności strony www.

Optymalizacja strony internetowej Galant

Zrealizowane prze nas strony internetowe, nie tylko są nie powtarzalne, ale również skuteczne. Oznacza to pełną optymalizację serwisu pod katem pozycjonowania i dostępności dla wszystkich użytkowników internetu. Zamierzone cele zostały w pełni zrealizowane. Strona pod wcześniej ustalona frazą kluczową z Klientem osiągneła pierwszą pozycję. Pozwala to wszystkim zainteresowanym działalnością firmy na szybkie wyszukanie jej w internecie i zdobycie potrzebnych informacji. Ma to olbrzymie znaczenie w tego typu działalności, ponieważ firmy zainteresowane współpracą mają bezpośredni kontakt z producentem omijając pośredników.

Zadbaliśmy o stworzenie efektywnej wersji na smartfony oraz o responsywność witryny. Pozwala to mieć pewność, że każdy użytkownik w wygodny i czytelny sposób zapozna się z treścią strony www. Korzystając z komputera stacjonarnego, laptopa czy smartfona przeglądający witrynę otrzymuje odpowiednio przygotowaną wersję strony.

Szybkość ładowania to w obecnych czasach ważny element składający się na całość wartościowej strony internetowej. Nasza firma – Estymo – strony www Olsztyn, zadbała również o ten element. Dzięki czemu, witryna nie zależnie od urządzenia końcowego wyświetla się prawidłowo i szybko.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną on-line oraz zakup wygodnych i eleganckich koszul męskich produkowanych przez firmę Galant.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Kod JS, HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo