Strona główna » Realizacje » Drukarnia Center Łódź

Realizacja strony www Drukarni Center w Łodzi

Drukarnia Center Łódź - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Drukarnia Center Łódź
Strona internetowa Drukarnia Center przedstawia ofertę wynajmu powierzchni biurowych oraz lokali usługowych w centrum Łodzi. Budynek Drukarnia Center to mnóstwo przestrzeni, wyjątkowy klimat poprzemysłowego budynku i nowe technologie. Budynek składa się dwóch części 4-kondygnacyjnej oficyny oraz budynku głównego 5-kondygnacjnego . Dziedziniec przed obiektem zajmuje duży parking. Biurowiec ma w sumie ok 4500 m2 powierzchni użytkowej. Strona internetowa informuje o rozkładzie lokali a także informuje o historii budynku położonego przy ulicy Gdańskiej w Łodzi.

Opis realizacji strony www Drukarnia Center

W tym przypadku projekt graficzny strony www, przygotowała Pani Aleksandra Poniastowska z która mieliśmy przyjemność już parokrotnie współpracować. Jak zwykle projekt graficzny jest godny uwagi i przyciąga swoją przejrzystością i pełnym profesjonalizmem. Kolorystyka i rozmieszczenie poszczególnych elementów zachęca do zapoznania się z zawartością tej strony internetowej.

Budynek i zastosowane w nim rozwiązania są na wskroś nowoczesne, taka też musiała być strona internetowa. Zdecydowaliśmy się w tym przypadku na rozpisanie tej strony w technologii One-Page. Cała zawartość witryny przedstawiona jest na jednej stronie a przyciski w menu powodują obniżenie lub przewinięcie strony do góry. Użytkownik nie wczytuje nowych podstron lecz od razu otrzymuję wszystkie informacje.

Responsywna strona internetowa

Wykonana przez naszą firmę strona internetowa jest w pełni responsywna. Oznacza to, że przystosowuje się do rozdzielczości użytkownika nie zależnie na jakim urządzeniu przegląda on serwis. Na smartfony przygotowaliśmy wersję okrojoną z dużych elementów graficznych a także z kodu CSS, HTML i JS. Powoduje to szybsze ładowanie strony internetowej i jest zgodne z wytycznymi Google. Responsywność to wygoda osób, które korzystają ze strony www a także wymóg  i premiowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

Przeprowadziliśmy optymalizację serwisu pod kątem pozycjonowania tak aby zapewnić jak najwyższe pozycje strony pod wcześniej ustalone frazy z Klientem. Zapewnia to szybkie odnalezienie strony w Google zainteresowanych osób. Dzięki procesowi optymalizacji strona internetowa jest kompletna. Pozycjonujemy wiele stron www i doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotnym elementem każdego serwisu internetowego jest jego pozycjonowanie. Dokładamy wszelkich starań aby stworzone przez nas strony www były inwestycją, która zwraca się w niedługim czasie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wynajęciem lokali w centrum Łodzi do zapoznania się z ofertą Drukarni Center. Zachęcamy również do zapoznania się z rozwiązaniami, które wdrożyliśmy aby stworzyć tą nowoczesną, responsywną stronę internetową.

Galeria strony www Drukarnia Center

Zakres realizacji:
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja pod kątem SEO
  • Responsywność
  • Wersja na smartfony
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo