Strona główna » Realizacje » Restauracja chińska Olsztyn

Realizacja strony www Restauracji chińskiej w Olsztynie

Restauracja chińska Olsztyn - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Restauracja chińska Olsztyn
Estymo wdrożyło projekt strony internetowej restauracji "China Town". Restauracja chińska "China Town" znajduje się w samym centrum miasta Olsztyna. Kuchnia chińska to jedna z najzdrowszych kuchni świata. Słynie ze świeżych składników i aromatycznych przypraw ziołowych. W bogatym menu "China Town" każdy znajdzie coś dla siebie. Na uwadze są także dania dla wegetarian. Dzięki stronie internetowej restauracji chińskiej można zamówić pyszne danie do domu.

Opis realizacji “China Town”

Projekt graficzny strony wykonany przez Estymo – strony www Olsztyn oddaje charakter kultury chińskiej. Kolory użyte w projekcie to czerwony z jego odcieniami, jako dominujący. Kolejne to brązowy i żółty. Kolor czerwony w Chinach to kolor szczęścia, ale też przynosi sławę i zdrowie. W tej kulturze warto jest mieć przy sobie coś czerwonego. Kolor żółty uznawany był niegdyś za cesarski, przyczynia się do wzmocnienia pewności siebie i dodaje odwagi. Brązowy natomiast to kolor równowagi, łagodzi emocje oraz daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Głównym elementem graficznym, strony internetowej jest zdjęcie smacznego dania kuchni wschodu. Poniżej krótki opis restauracji. Na stronie można dostrzec symbole tej kultury np. żółty smok, najbardziej charakterystyczne zwi erzę kojarzone z Chinami,  który utożsamiany jest z dobrocią i szczęściem.

Strona została napisana pod odpowiednie frazy kluczowe odnośnie pozycjonowania. Mapa strony www także pozwala na szybką indeksację strony w wyszukiwarkach. Jak już wspomniano wcześniej graficznie strona oddaje charakter kultury i kuchni chińskiej. Na stronie internetowej znajduje się szeroki opis menu gdzie oferowane są dania na wynos z dojazdem do domu.  W galerii można zobaczyć fotografie obrazujące wystrój restauracji, obfitujący w elementy kultury wschodniej takich jak: symbole smoków, posążki, ceramika chińska, lampiony i inne. Na każdej podstronie strony internetowej restauracji chińskiej Olsztyn są widoczny jest telefon kontaktowy i godziny otwarcia lokalu.

Estymo – strony www Olsztyn, serdecznie zaprasza do odwiedzin tej strony internetowej i zapoznania się z menu restauracji chińskiej Olsztyn.

Galeria strony internetowej “China Town”

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo