Strona główna » Oferta » Aktualizacje i administracja stron internetowych

Aktualizacje i administracja stron internetowych

Administracja stron internetowych

Administracja serwisów internetowych

Administracja stron oraz aktualizacja stron internetowych to oferta skierowana do osób, które nie mają czasu lub potrzebnej wiedzy na prowadzenie i rozwijanie własnej strony internetowej. W zależności od potrzeb ustalimy formę współpracy. Opublikujemy na Twojej stronie www materiały, które nam dostarczysz lub opracujemy własne teksty na potrzeby Twojej strony www.

Administracja stron naszego autorstwa

Aktualizujemy i administrujemy stronami internetowymi nie tylko stworzonymi przez nas. Twój serwis internetowy może mieć dowolny system CMS lub nie mieć go w ogóle. Aktualizacje będą odbywać się systematycznie lub jednorazowo. Przeprowadzamy jednocześnie szkolenia z zakresu obsługi stron internetowych, tak by osoba po szkoleniu potrafiła samodzielnie administrować dowolną stronę.

Problemy ze stroną internetową?

Rozwiązujemy wszelkiego rodzaju problemy ze stronami internetowymi. Usuwamy złośliwe oprogramowanie i aktualizujemy strony internetowe. Elementem, który składa się na wizerunek firmy i jej prestiż to zadbana i aktualizowana strona internetowa. Dzięki Estymo, niewielkim kosztem ten element wizerunku nie będzie już więcej zaniedbywany.

Przeniesienie strony intenetowej na nowy serwer

Problemy z hostingiem, przeniesienie strony www

Likwidujemy problemy z hostingiem, przenosimy strony internetowe Olsztyn na inny serwer. Służymy poradą w doborze odpowiedniego serwera na stronę www. Podczepiamy domeny z przeniesionych stron www.

Zobacz również

Nasze realizacje

Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo