Strona główna » Realizacje » Adwokat Lewczuk

Realizacja witryny internetowej Adwokat Lewczuk

Adwokat Lewczuk - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Adwokat Lewczuk
Stworzyliśmy serwis internetowy dla Kancelarii Prawnej z Olsztyna. Adwokat Jacek Wit Lewczuk świadczy swoje usługi na terenie Olsztyna i całej Polski. W bogatej ofercie Kancelarii znajdziemy porady internetowe. Nie wychodząc z domu możemy uzyskach fachową poradę prawną w przystępnej cenie. Kancelaria świadczy usługi z różnych dziedzin prawa. Prowadzi kompleksową obsługę przedsiębiorców oraz osób fizycznych.

Opis realizacji strony internetowej

Sam projekt graficzny wykonany został na życzenie Klienta w kolorach zieleni i złota. Daje to bardzo ciekawy efekt i wyróżnia z pośród innych stron tego typu. Na stronie głównej serwisu zawarte są wszystkie najistotniejsze informacje dotyczące oferty Pana Jacka jak i ogólny opis działalności Kancelarii. Zdjęcia panoramy Olsztyna podkreśla lokalizacje i charakter Kancelarii położonej w tym właśnie mieście.

Oferta przedstawiona jest w postaci ikon co pozwala na szybkie odnalezienie interesującej Klienta dziedziny prawa. Całość opisu oferty dostępna jest po kliknięciu w daną ikonę. Cała strona powiązana jest z Facebookiem. Automatycznie generowane są meta tagi “og”, ułatwia to dzielenie się treściami i publikację artykułów na Facebooku.

Na potrzeby “Porad internetowych” stworzony został formularz, który umożliwia kontakt z adwokatem. Opisanie sprawy, podanie danych teleadresowych oraz wysłanie załączników w postaci dokumentów Word czy PDF. W wygodny sposób każdy zainteresowany może otrzymać poradę prawną, opisując problem i dostarczając prawnikowi potrzebne załączniki.

Responsywność strony Kancelarii

Aby uzyskać jak najlepsze wyniki optymalizacji serwisu internetowego, wdrożyliśmy oddzielną wersję na smartfony. Grafika i typografia prawidłowo wyświetla się na każdym urządzeniu w dowolnej rozdzielczości. W obecnych czasach coraz większa ilość użytkowników korzysta z internetu za pomocą smartfonów. Jest to również jeden z czynników wpływających na wyniki pozycjonowania. Prawidłowo rozpisana strona internetowa to strona responsywna!

Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

Bardzo nas cieszy gdy strony naszych Klientów osiągają najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Przy realizacji tego projektu mieliśmy to na uwadze. Strona Pana Lewczuka została w pełni zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Odpowiednie oprogramowanie pozwala nam bardzo szybko przeanalizować wszystkie podstrony serwisu i poprawić wszelkie niedociągnięcia. Charakter witryny nie pozwala na ingerencję w zawartą treść lecz wszystkie dostępne środki zostały użyte w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Kancelarii i w razie potrzeby skorzystania z usług Pana Adwokata Jacka Wit Lewczuka.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo