Witryna internetowa Motostyl Estymo Top

Witryna internetowa Motostyl

Wykonaliśmy nową stronę internetową dla firmy Motostyl z Ostródy, która zajmuje się sprzedażą części samochodowych, regeneracją alternatorów, rozruszników, zacisków hamulcowych, przewodami hydraulicznymi oraz regeneracją DPF FAP. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych podzespołów do swojego samochodu lub pomocy w ich naprawie, powinna zainteresować Cie oferta tej firmy. 20 lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem pozwalającym na wykonanie usług w sposób profesjonalny i zgodny z najwyższymi standardami, na które zasługuje Twoje auto.

Opis realizacja strony internetowej Motostyl

Projekt graficzny strony internetowej Motostyl został tak stworzony aby potencjalny klient od razu miał dostęp do bogatej oferty firmy. Duże piktogramy zwracają uwagę i obrazują główne działy działalności tej firmy. Różnorodne kolory tytułów działów podkreślają je i należycie wyróżniają. Od razu na stronie głównej mamy również szybki kontakt w postaci telefonu oraz mapy Google z zaznaczonymi dwoma punktami, które określaja lokalizację warsztatu firmy jak i sklepu. Strona www Motostyl została wykonana w technologii RWD co umożliwia wygodne zapoznanie się z jej treścią na wszystkich urządzeniach końcowych tak jak smartfon, tablet czy komputer stacjonarny.

Na potrzeby tego projektu został również stworzony projekt teczki firmowej.

Teczka Motostyl

Została również stworzona animacja przedstawiająca działanie filtra cząstek stałych umieszczona w serwisie YouTube. Animacja jest dostępna pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=sOmkzTqbBfQ

Strona internetowa firmy Motosyl została w pełni zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Ustalone wcześniej z klientem frazy kluczowe pozwoliły odpowiednio zaprojektować stronę jak i w późniejszym etapie tej realizacji wdrożyć frazy w kodzie HTML. Dokładamy wszelkich starań aby wykonane strony przez Estymo – strony internetowe Olsztyn, nie tylko prezentowały się świetnie ale również zajmowały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Zachęcam do zapoznania się ze strona internetową firmy Motostyl jak i nawiązania ścisłej współpracy. Fachowe usługi na najwyższym poziomie to gwarancja na sprawne i niezawodne działanie twojego auta.

Galeria strony www Motostyl

Zakres realizacji strony internetowej:

  • Dobór fraz kluczowych strony www
  • Projekt graficzny strony internetowej
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
  • Optymalizacja pod katem prędkości ładowania
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Estymo dol
Najnowsze na stronie
Chmura tagów
Szybki kontakt

Estymo – Strony Internetowe Olsztyn

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Google Plus Twitter Kanał RSS Mapa strony Realizacja: Estymo - strony internetowe Olsztyn