Witryna internetowa CKK Graczyk Estymo Top

Witryna internetowa CKK Graczyk

Strona www Centrum Kształcenia Kadr Graczyk powstała dla instytucji szkoleniowej specjalizującej się w szkoleniu osób, które rozumiejąc ideę uczenia się przez całe życie ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Z usług tej firmy skorzystało już blisko 5400 osób.

Zakres realizacji strony internetowej CKK Ostróda

Jest to nowa odsłona strony internetowej  CKK, z systemem umożliwiającym administratorowi samodzielne zarządzanie treścią. Poprzednia wersja nie posiadała systemu CMS oraz składała się w dużej mierze z elementów Flash. Obecnie odchodzi się od tej technologii z powodów pozycjonowania jak i problemów z zarządzaniem taka stroną www.

Głównym zamierzeniem przy budowie tej witryny internetowej był łatwy dostęp do najnowszych szkoleń, które zawiera firma CKK Graczyk Ostróda. Stworzyliśmy podstronę z aktualnymi szkoleniami gdzie odwiedzający stronę szybko pozna  harmonogramem szkoleń. Tabela została wyposażona w możliwość prostej edycji. Zainstalowany został moduł umożliwiający w wizualnym edytorze na tworzenie kolumn czy wierszy tabeli „Aktualne szkolenia”.

Menu strony internetowej pozwala na nieograniczoną rozbudowę serwisu CKK Ostróda. Administrator w bardzo prosty sposób jest w stanie utworzyć rozwijane menu, ustawiać w edytorze  kolejność elementów czy ich zależność. Strona internetowa została dodatkowo wyposażona w wyszukiwarkę treści, pozwala to na odnalezienie interesujących fraz kluczowych i zdobycie w łatwy sposób potrzebnych informacji.

System do zarządzania treścią tej witryny samodzielnie skaluje i przycina odpowiednio zdjęcia, administrator wyłącznie wgrywa fotografie na serwer, reszta odbywa się automatycznie. Odpowiednie przeskalowanie zdjęć i ich rozmiar ma wpływ na szybkość ładowania strony www a więc i pozycjonowanie serwisu internetowego.

Strona internetowa CKK Ostróda została również wyposażona w automatycznie generującą się mapę witryny jak i moduł badający treść pod kontem danych fraz do pozycjonowania. Pozwala to administratorowi na badanie treści artykułów pod kontem danych fraz kluczowych. Estymo – strony internetowe Olsztyn, pomaga swoim klientom w samodzielnym pozycjonowaniu ich stron www.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin strony jak i zapoznania się z ofertą firmy CKK Graczyk Ostróda.

Galeria

Zakres realizacji strony internetowej:

  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny strony
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią
  • Wsparcie techniczne
  • Adres www: http://www.ckk.edu.pl/
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Estymo dol
Najnowsze na stronie
Chmura tagów
Szybki kontakt

Estymo – Strony Internetowe Olsztyn

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Google Plus Twitter Kanał RSS Mapa strony Realizacja: Estymo - strony internetowe Olsztyn