Strony internetowe Estymo Top

Strony internetowe

Estymo – strony internetowe Olsztyn – to profesjonalne, nie powtarzalne, szyte na miarę, zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania i wygody użytkowników witryny internetowe. Strony internetowe są obecnie jednym z najlepszych i najtańszych nośników ogólnodostępnej informacji czy reklamy. Internet w ciągu kilku ostatnich lat,  jako ogólnoświatowa sieć komputerowa, zrobił ogromną karierę. Z każdym miesiącem obserwuje się znaczny wzrost liczby jej użytkowników (a więc i potencjalnych klientów, użytkowników stron internetowych).

Strona www staje się jednym z podstawowych narzędzi promocji, marketingu i handlu. Zastanów się, czy Twoja firma nie powinna posiadać własnej strony www, która dzięki swojej atrakcyjnej oprawie graficznej, a także bogatej treści będzie bardzo skuteczną reklamą. Strona www w Internecie to najtańszy i najszybszy sposób dotarcia do największego kręgu odbiorców. Aby osiągnąć sukces współpracuj z najlepszymi – Estymo – strony internetowe Olsztyn!

Projektujemy, tworzymy i wdrażamy strony internetowe

Dobrze skonstruowana graficznie strona internetowa jak również merytorycznie, to bardzo istotny  element promocji produktu, usługi czy samej organizacji. Serwis www musi stanowić przedłużenie kampanii marketingowej przedsiębiorstwa. Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu tworzenia stron internetowych, możemy zapewnić, że Twoja strona www będzie inwestycją, a nie tylko kosztem. Od początku pracy nad stroną www Olsztyn zwracamy dużą uwagę na elementy służące do pozycjonowania wdrożonej strony internetowej. W obecnych czasach, dużej konkurencji, strona www nie tylko musi dobrze wyglądać, zawierać bogatą treść ale także pojawiać się w czołowych miejscach wyszukiwarek, czyli dobrze się pozycjonować.

Dlaczego strony www Olsztyn i Estymo

 • kreatywność, każda strona www jest „szyta na miarę”;
 • profesjonalne wykonanie strony internetowej;
 • poprawność kodowania strony, pozycjonowanie strony internetowej;
 • współpraca z klientem, wyłącznie dobra współpraca owocuje udaną stroną www, jasne reguły współpracy;
 • atrakcyjne, konkurencyjne ceny stron internetowych;
 • terminy wykonania;
 • wsparcie techniczne, nigdy nie zostawiamy klienta samemu sobie po zakończeniu prac nad projektem;
 • prostota obsługi systemu CMS pozwalająca na samodzielne rozwijanie wykonanej przez nas strony www Olsztyn.

Strony www na urządzeniach mobilnych

Tworzone przez nas strony www rozpoznają urządzenie końcowe użytkownika i wyświetlają odpowiedni kod strony dopasowany do komputera stacjonarnego, tabletu i smartfona. Dla odpowiedniego urządzenia końcowego wyświetlana jest odpowiednia szata graficzna, kod XHTML a także kaskadowy arkusz stylów CSS. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne dla administratora strony www, wprowadza on treść strony, który jest wyświetlany w odpowiednich ramach, w zależności od urządzenia końcowego internauty. Gwarantuje to dogodne zapoznanie się z treścią strony internetowej użytkownikom posługującym się dowolnym urządzeniem a więc smartfonem, tabletem czy laptopem.

System Android, który występuje na większości urządzeń mobilnych nie obsługuje technologi flash. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z wykorzystania tej technologii przy budowie strony www. Tworzone przez Estymo – strony www Olsztyn witryny na tablecie i smartfonie zastąpią elementy wykonane w technologii flash innymi animacjami jeśli użytkownik posługuje się np. tabletem.

Strona www przygotowana na telefon komórkowy, może zawierać mniej obszerną grafikę co spowoduje szybsze ładowanie się takiej strony www, brak konieczności zwiększania czy zmniejszania treści  na smartfonie, wygodna i łatwa nawigacja.

Coraz większa ilość osób korzysta z urządzeń mobilnych do wyszukiwania treści w internecie, ceny internetu mobilnego jak i urządzeń są coraz niższe. Dlatego warto przystosować swoją stronę internetową do potrzeb użytkowników.

Wybrane funkcjonalności wdrożonych przez nas stron www

 • Tworzenie podstron i kategorii, edytor treści strony www.
  Samodzielne tworzenie nieograniczonej ilości  podstron czy kategorii w stronie www. W łatwy sposób administrator strony www Olsztyn jest w stanie samodzielnie rozwijać wdrożoną przez nas stronę internetową. Intuicyjny system zarządzania treścią, system CMS. Wgrywanie zdjęć, plików np. pdf, zip itd. Justowanie treści, znaki specjalne, wprowadzanie linków zewnętrznych i wewnętrznych strony internetowej, stosowanie nagłówków, zmiana kolorów czcionki, wklejanie z Worda, edycja HTML dla zaawansowanych użytkowników strony www i inne.
 • Galerie na stronie internetowej.
  Tworzenie nie ograniczonej ilości galerii, które można umieścić w dowolnym miejscu treści strony. Edycja zdjęć, przycinanie, obracanie oraz skalowanie bez konieczności posiadania oprogramowania graficznego. Tworzenie galerii na stronie www polega na wskazaniu plików, które są masowo wgrywane na serwer, automatyczne tworzenie ikon w galerii strony internetowej, administrator samodzielnie w szybki sposób może ustawić wielkość ikon. Możliwość ustawiania ręcznie wybranych ikon w przypadku zdjęć pionowych. Sortowanie zdjęć w galerii polega na „łapaniu” zdjęcia i umieszczaniu go w odpowiednim miejscu. Automatyczne sortowanie zdjęć względem ID obrazu, nazwy pliku, daty, rosnąco, malejąco.
 • Samodzielne pozycjonowanie strony www Olsztyn.
  System do badania treści artykułu opublikowanego na stronie www pod względem pozycjonowania. Moduł bada treść pod kontem danej frazy na którą chcemy pozycjonować stronę www i podpowiada, sugeruje zmiany, które należy wprowadzić aby strona internetowa lepiej się pozycjonowała, była bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek. Moduł liczy ilość fraz kluczowych w treści artykułu oraz ilość użytych znaków. Moduł pozwala na wprowadzenie oddzielnych tytułów i opisów dla każdej podstrony czy kategorii strony internetowej. W graficzny sposób pokazuje jak nasza podstrona będzie wyglądać w Google, oblicza ilość znaków użytych w tytule i opisie strony www, ostrzegając gdy przekroczymy dozwoloną ilość znaków .
 • Automatyczna mapa strony internetowej.
  System samodzielnie generuje mapę strony www Olsztyn, informuje wyszukiwarki (pinguje) o zmianach wprowadzonych na stronie internetowej. Pomaga to w pozycjonowaniu strony www, każda podstrona strony internetowej znajdzie się w indeksie Google.
 • Media na stronie.
  W łatwy sposób umieścisz filmy z dysku czy serwisów internetowych takich jak np. YouTube. System pozwala na określenie wielkości danego filmu wprowadzonego do treści strony www. Udostępniamy również możliwość umieszczania dokumentów w formie Google Docs na stronie www co pozwala na przeglądanie dokumentów bez konieczności instalacji potrzebnego oprogramowania na danym komputerze.
 • Powiązanie strony internetowej z  Facebookiem, Twitterem, Naszą klasą itd.
  Internauci odwiedzający stronę www w łatwy sposób mogą publikować na swoich stronach w portalach społecznościowych, ciekawe treści znalezione na stronie internetowej. Zwiększa to ilość osób, które dowiedzą się o treści opublikowanej na źródłowej stronie internetowej. Pozwala to na znalezienie nowych potencjalnych klientów. Zagadnienie Social Media nie jest nam obce i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu, dlatego praktycznie każda strona internetowa wdrożona przez nas jest powiązana z portalami społecznościowymi.
 • Kanał RSS strony www i formatowanie tekstu.
  Kanały RSS pozwalają na szybką obserwację zmian wprowadzonych na stronie. Istnieje też możliwość publikacji najnowszych informacji ze strony na stronie zewnętrznej. Zainteresowani użytkownicy strony www Olsztyn bez otwierania przeglądarki mają informacje o zmianach na danej stronie internetowej. Formatowanie tekstu pozwala na pisanie artykułów w pionowych kolumnach. Narzędzie umożliwia atrakcyjne formatowanie treści na danej podstronie serwisu www, bez konieczności znajomości języka HTML.

Etapy budowy – Estymo strony internetowe Olsztyn

 1. Plan budowy strony www.
  Szczegółowe poznanie potrzeb klienta. Analiza konkurencji, pomoc w doborze fraz kluczowych potrzebnych do przyszłego pozycjonowania strony internetowej. Omówienie funkcjonalności, budowa schematu przyszłej strony www Olsztyn. Wstępna wycena projektu.
 2. Projekt graficzny strony internetowej.
  Uruchamiamy naszą kreatywność i tworzymy projekt graficzny strony www. Po akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.
 3. Szablony HTML i CSS.
  Rozpisujemy projekt graficzny strony internetowej na kod HTML i CSS zgodnie obowiązującymi standardami W3C oraz pod ustalone wcześniej frazy do pozycjonowania strony www Olsztyn.
 4. Wdrożenie systemu CMS strony.
  Na testowym serwerze wdrażamy stronę www i uruchamiamy system do zarządzania treści strony internetowej. Wprowadzamy wszystkie dostarczone przez klienta materiały. W tym czasie odbywa się testowanie strony internetowej oraz ostatnie poprawki. Po akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.
 5. Uruchomienie strony internetowej na serwerze klienta.
  Wdrażamy stronę www pod domeną klienta. Przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi systemu CMS strony, w razie konieczności nagrywamy materiały filmowe pokazujące krok po kroku zasady działania i funkcjonalności strony internetowej. Doradzamy w doborze hostingu oraz domeny na potrzeby strony internetowej. Zakładamy konta pocztowe i ostatecznie konfigurujemy stronę www. Podczepienie Google Analitisc, przydatne narzędzie służące między innymi do monitorowania ruchu na stronie www. Uruchomienie Narzędzi dla webmastera, na potrzeby wdrożonej strony www Olsztyn, narzędzie służące do analizy witryny internetowej.
 6. Pozycjonowanie strony www Olsztyn, wsparcie techniczne.
  Pomagamy wypromować stronę www poprzez pozycjonowanie stron www, zwiększa to liczbę odwiedzin strony internetowej a tym samym liczbę potencjalnych klientów. Wspieramy administratorów wdrożonych przez nas stron internetowych. Zawsze służymy pomocą i dobra radą. Więcej o pozycjonowaniu stron znajdziecie tutaj .

Zobacz również

 • Social media

  Social media

  Zagadnienie Social Media Olsztyn obejmuje  portale społecznościowe takie jak np. Facebook, Twitter, YouTube, Nasza klasa i wiele innych. Social Media (społeczne media) to kanały …

 • SEO Copywriting

  SEO Copywriting

  Copywriting jest elementem pozycjonowania strony www. Przeredagujemy lub opracujemy cały artykuł zaopatrzony w odpowiednia ilość fraz kluczowych na potrzeby pozycjonowania strony internetowej. Twojej stronie …

 • Aktualizacje i administracja stron internetowych

  Aktualizacje i administracja stron internetowych

  Administracja stron www Olsztyn, aktualizacja stron internetowych to nasza oferta skierowana do osób, które nie mają czasu lub potrzebnej wiedzy na prowadzenie i rozwijanie …


Nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Estymo dol
Najnowsze na stronie
Chmura tagów
Szybki kontakt

Estymo – Strony Internetowe Olsztyn

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Google Plus Twitter Kanał RSS Mapa strony Realizacja: Estymo - strony internetowe Olsztyn