Strona www Usegraphic Estymo Top

Strona www Usegraphic

Niezmiernie miło nam pochwalić się wdrożeniem nowego projektu strony internetowej Pani Aleksandr Poniatowskiej. Pani Aleksandra zajmuje się grafiką komputerową a jej projekty zachwycają nietuzinkowym podejściem do projektowania. Jej oferta obejmuje publikacje, druki wielkoformatowe, identyfikacje wizualne oraz internet. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Członek Zrzeszenia Twórców Grafiki Użytkowej STGU.

Opis realizacja strony Usegraphic

Projekt graficzny swojej strony przygotowała Klientka, naszym zadaniem było wdrożyć go w życie. Zoptymalizować pod kątem pozycjonowania, rozpisać kod do kodu HTML, JS, CSS oraz wdrożyć system CMS. Ta strona internetowa to już trzeci projekt, który wdrożyliśmy współpracując z panią Aleksandrą.

Ciekawym elementem tej strony jest możliwość dowolnego przedstawienia realizacji studia graficznego. Administrator dzieli obraz w zasadzie w dowolnym formacie, wygląda to podobnie do układania kloców tylko w tym przypadku za klocki służą zdjęcia prac. Pod prezentacją różnych ujęć danego projektu automatycznie generuje się nawigacja do następnego czy poprzedniego projektu a poniżej mamy dostęp do wszystkich realizacji Usegrpahic. Moduł generuje automatycznie miniatury projektów i ustawia je w odpowiedniej wielkości zgodnie z otrzymanym projektem strony www. Zastosowane tutaj rozwiązania pozwalają zadowolić najbardziej wymagających Klientów do których bez wątpienia należy Pani Aleksandra.

Ta strona została wykonana w technologii RWD (responsive web design). Daje to gwarancje odpowiedniego dostosowania się treści witryny do różnych rozdzielczości, przeglądarek czy urządzeń końcowych  na których oglądana jest strona internetowa.

Na stronie głównej wdrożony został slider zdjęć, moduł ten pozwala administratorowi strony na swobodne dodawanie czy sortowanie zdjęć, które automatycznie przewijają się i przedstawiaja od razu wybrane elementy prac Usegraphic.

Na potrzeby strony została wykonana wersja na smartfony. Było to koniecznie ponieważ strona jest zoptymalizowana pod duże rozdzielczości co wiąże za sobą wielkość plików graficznych. Natomiast na smartfonach nie potrzebujemy aż tak dużych zdjęć. To rozwiązanie nie wymaga dodatkowej prac od administratora a znacznie przyśpiesza wyświetlanie strony na telefonach komórkowych. Mniejsza grafika jest generowana automatycznie. System sam rozpoznaje urządzenie końcowe i wyświetla użytkownikowi odpowiednią wersję stronę.

Zachęcam do zapoznania się ze strona Usegraphic i przejrzenia pięknych prac Pani Aleksandry Poniatowskiej. Zachęcam również do nawiązania współpracy z autorką tak nietuzinkowych projektów.

Galeria strony www Usegraphic

Zakres realizacji strony internetowej:

 

  • Dobór fraz kluczowych strony
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania

 

Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Estymo dol
Najnowsze na stronie
Chmura tagów
Szybki kontakt

Estymo – Strony Internetowe Olsztyn

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Google Plus Twitter Kanał RSS Mapa strony Realizacja: Estymo - strony internetowe Olsztyn