Strona www Akademia Piłkarska Ostróda Estymo Top

Strona www Akademia Piłkarska Ostróda

Miło nam pochwalić się stworzeniem strony www Akademii Piłkarskiej z siedzibą w Ostródzie. Młodzi piłkarze  Akademii Piłkarskiej swoje umiejętności zdobywają  pod okiem ambitnej  i doświadczonej kadry trenerskiej. Sukcesy sportowe zawodników są ważnym aspektem działalności AP, ale jednak nie najważniejszym. Ta Akademia to nie tylko treningi, mecze i sportowa rywalizacja, to również Rodzinne Pikniki czy Spotkania Świąteczne.

Opis realizacji strony www Akademii Piłkarskiej

Strona www Akademii Piłkarskiej z siedzibą w Ostródzie ma na celu zbieranie informacji z działalności Akademii i grupowanie całej społeczności w okół strony internetowej. Młodych piłkarzy, ich rodziców jak i sponsorów. Stworzyliśmy stronę www z właśnie z tą myślą aby była na wskroś nowoczesna, przejrzysta i czytelna. Na stronie głównej został wdrożony moduł przedstawiający najnowsze aktualności z życia Akademii Piłkarskiej. Menu strony www jest ciągle dostępne,  mimo przewijania strony www w dół i umożliwia wygodną nawigacje między podstronami strony internetowej. Kolejny pasek u dołu strony www to logotypy sponsorów Akademii Piłkarskiej.

Na potrzeby tej strony internetowej została stworzona wersja na smartfony. Jest to bardzo dobre rozwiązanie pozwalające na znacznie lepsze efekty prędkości ładowania się strony www. Umożliwia rezygnację z dużych obrazów czy niepotrzebnego kodu HTML, ma duży wpływ na pozycjonowanie strony www i wygodę osób, które przeglądają stronę.

Panel administracyjny strony internetowej AP został wyposażony w szereg udogodnień pozwalających na wygodne i łatwe zarządzanie treścią witryny. Administrator może dzielić tekst na równoległe i responsywne kolumny, dodawać przyciski, cytaty, własne menu, wstawiać filmy z YouTube i z własnego dysku oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Akademii Piłkarskiej Ostróda a także zachęcamy młodych piłkarzy do zapisów. Powierz karierę piłkarska Twojego dziecka profesjonalistom!

Galeria strony internetowej AP Ostróda

Zakres realizacji strony internetowej:

  • Dobór fraz kluczowych strony www
  • Projekt graficzny strony
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Estymo dol
Najnowsze na stronie
Chmura tagów
Szybki kontakt

Estymo – Strony Internetowe Olsztyn

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Google Plus Twitter Kanał RSS Mapa strony Realizacja: Estymo - strony internetowe Olsztyn