Strona internetowa wmzdz.pl Estymo Top

Strona internetowa wmzdz.pl

Wdrożyliśmy w życie stronę internetową dla Warmińsko Mazurskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Olsztynie. WMZDZ to stowarzyszenie edukacyjne, które powstało w 1992r. To organizacja pozarządowa Działająca na rzecz kształcenia ustawicznego. Prowadzi wiele usługi w zakresie doradztwa zawodowego i biznesowego. Głównymi atutem WMZDZ Olsztyn jest dyspozycyjny zespół pracowników, wykwalifikowani wykładowcy, eksperci, instruktorzy i trenerzy.

Opis realizacja strony WMZDZ Olsztyn

Strona internetowa WMZDZ została zaprojektowana z myślą o wszystkich użytkownikach internetu dlatego została napisana zgodnie ze standardami WCAG 2.0. Rozwiązanie takie pozwala osobom niedowidzącym również zapoznać się z treścią, która została zawarta na tej stronie. Jednym kliknięciem jesteśmy w stanie włączyć bardzo duży kontrast czy zmniejszyć lub zwiększyć wielkość liter. Jest to wielkie udogodnienia dla osób niedowidzących. Dbałość o opis zdjęć atrybutem ALT pozwala osobom, które w ogóle nie widzą na poznanie treści całej witryny internetowej. jest to pracochłonne i drogie rozwiązanie ale jakże potrzebne w takich przypadkach. Bez względu na stan zdrowia każdy musi mieć możliwość ułatwienia rozwijania swojej zdolności zawodowej.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest powiązanie strony www z Mapami Google. Moduł został wdrożony na podstronie „Placówki”. Mamy tutaj do czynienia z zaznaczonymi przez administratora placówkami, które możemy w prosty sposób wyszukać. Porównać odległość od naszego miejsca zamieszkania dodatkowo system generuje nam możliwość sprawdzenia dojazdu autobusem czy samochodem. System pozwala na określenie ilości kilometrów od naszego położenia i wskazanie placówek wyłącznie w danym zakresie odległości.

Następnym elementem wartym wymieniania w opisie realizacji tej strony internetowej jest wyświetlanie wątków względem daty publikacji danego artykułu. System wyświetla wyłącznie artykuły z przyszłą datą, ustawia ich kolejność od najbliższej obecnie do najbardziej oddalonej w czasie. Umożliwia to zapoznanie się z kursami, których termin jest najbardziej „palący”. Dodatkowo wdrożyliśmy w życie funkcjonalność, która wyświetla planowane kursy w zakresie placówki, która go organizuje oraz wyświetlane są wyłącznie kursy z danej grupy tematycznej. A wszystko to również z sortowaniem względem datowania danego kursu.

Strona jest wykonana w technologii RWD co w obecnych czasach smartfonów, tabletów, laptopów czy komputerów stacjonarnych jest standardem bez którego strona nie jest poprawnie wyświetlana na wszystkich tych urządzeniach końcowych.

System CMS pozwala na prostą obsługę, ciągłe rozwijanie strony www poprzez tworzenie nowych podstron, kategorii, galerii czy dodawanie treści. Dodana została na potrzeby tego projektu funkcjonalność pozwalająca na wiązanie ze sobą podobnych artykułów. Autor może wskazać nie tylko artykuły z tej samej kategorii ale dobrać wedle swoich potrzeb dowolny artykuł i wskazać go czytelnikowi.

Wszystko to sprawia, że strona internetowa WMZDZ z placówką w Olsztynie jest solidna bazą wiedzy dla osób zainteresowanych. Dla wygody czytelników wdrożyliśmy w życie oddzielną wersję na smartfony, która charakteryzuje się tym, że wszystkie pliki są znacznie zmniejszone i poprzez to szybciej się ładują i są dostępne dla czytelnika.

Zapraszam do zapoznania się z nową stroną internetową WMZDZ.

Galeria strony internetowej wmzdz.pl

Zakres realizacji strony internetowej:

  • Dobór fraz kluczowych strony
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
  • Technologia RWD
  • Optymalizacja pod kątem WCAG 2.0
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Estymo dol
Najnowsze na stronie
Chmura tagów
Szybki kontakt

Estymo – Strony Internetowe Olsztyn

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Google Plus Twitter Kanał RSS Mapa strony Realizacja: Estymo - strony internetowe Olsztyn