Strona firmy Al-Frez Estymo Top

Strona firmy Al-Frez

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy w życie stronę internetową firmy Al-Frez, która zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług w postaci frezowania nawierzchni betonowych, asfaltowych oraz dróg. Al-FREZ to doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm, kompleksowe usługi cenionymi na świecie frezarkami Wirtge.

Realizacja strony internetowej Al-Frez

Strona internetowa firmy Al-Frez od początku do końca została stworzona pod ustalone wcześniej z klientem frazy do pozycjonowania. Po ustalonej strategii działania rozpoczęły się prace nad projektem graficznym tej strony. Bardzo ważnym elementem każdej wartościowej strony internetowej jest to, że nie tylko wygląda atrakcyjnie ale również trafia do odbiorców poszukujących oferty danej firmy. W tym przypadku przeprowadziliśmy badanie konkurencji oraz przebadaliśmy wybrane frazy pod kątem średniej ilości wyszukiwania w Google. Dało nam to i klientowi precyzyjne informacje dotyczące obranego celu, który strona internetowa musi osiągnąć poprzez odpowiednią optymalizację kodu źródłowego strony  oraz treści.

Strona została wykonana w stylu one-page czyli wszystkie informacje mamy dostępne na jednej stronie a menu przewija nam stronę www do odpowiedniego fragmentu a nie przechodzi do danej podstrony serwisu. Rozwiązane te było wskazane z powodu małej ilości treści na stronie internetowej. Odwiedzający może w bardzo wygodny i szybki sposób zdobyć interesujące go informacje bez zbędnego przeglądania podstron. Wykonanie strony w tej technologii powoduje to że strona wygląda bardzo nowocześnie i pasuje do wizerunku firmy. Kolorystyka strony internetowej nawiązuje do poprzedniej strony, która została wykonana w taki sposób, że nie były praktycznie możliwe jakiekolwiek zmiany. Obecnie właściciel strony ma możliwość samodzielnego wprowadzania zmian i rozbudowy wizytówki własnej firmy.

Na potrzeby tego projektu wykonana została wersja na smartfony jest to bardzo ważny element w przypadku stron wykonanych w technologii one-page. Grafika przygotowana do rozdzielczości HD nijak się ma do rozdzielczości telefonów komórkowych. Nie zmusza to użytkowników smartfonów do pobierania wielkich obrazów, które są potrzebne w przypadku użytkowników komputerów stacjonarnych z dużą rozdzielczością monitorów.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin strony internetowej firmy Al-Frez i zapoznania się z ofertą frezowania asfaltu i nawierzchni betonowych.

Galeria strony www Al-Frez

Zakres realizacji strony internetowej:

  • Dobór fraz kluczowych strony internetowej
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Estymo dol
Najnowsze na stronie
Chmura tagów
Szybki kontakt

Estymo – Strony Internetowe Olsztyn

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Google Plus Twitter Kanał RSS Mapa strony Realizacja: Estymo - strony internetowe Olsztyn